Moje milá ženo-in :-)))
Nikdy jsem nevěřila na nic nadpřirozeného a mým životním krédem bylo, že to co nezískám vlastní pílí a tvrdou dřinou, zkrátka mít nikdy nebudu.
Život se ke mě opravdu zachoval velmi krutě, po dřívějším návratu ze služební cesty mě doma čekalo překvapení ve formě mého novomanžela dovádějícího v naší posteli ze zcela neznámou ženou...

Ten den se mi zhroutil svět - všechny plány, všechny sny, zkrátka nic mi nedávalo smysl žít. Zcela jsem se uzavřela do sebe a jen mechanicky chodila do práce a vykonávala nutné denní činnosti.
Pak jsem ale začala mít v noci podivné sny, jako bych při nich snad i byla vzhůru - vlastně nevím co je pravda.

K mé posteli přicházela starší žena a povídala si se mnou.
Každou noc jsme si byly bližší a ona mi začínala radit - třeba: Dnes nejezdi do práce autem - ten den byla na cestě hromadná nehoda, viděla úplně do mého života a tak mě vedla úplně ve všem, jinak bych jistě tenkrát i ztratila práci.
 
Postupně mě její rady dovedly až k mé životní lásce, muži, o kterém jsem si myslela, že existuje jen v mých snech.......až jsem byla šťastná. Najednou mě přestala navštěvovat. Můj přítel mě vzal poprvé k jeho rodičům, ve stěně byla fotka.......a na té fotce - moje noční společnice.
Později jsem se dozvěděla, že je to jeho sestra, která po velikém milostném zklamání spáchala sebevraždu.

Teď už věřím  - protože všude kolem nás se dějí zázraky.
 
S pozdravem Vaše každodenní čtenářka
 
 
Reklama