Mít rodinné přátele je k nezaplacení. Trávíte spolu čas, když je potřeba, navzájem si vypomůžete. U Kateřiny (42) a jejího manžela ale toto přátelství zašlo dál, než by si kdy představovali.

„Celé to začalo na naší chalupě na Šumavě. Jeli jsme tam s manželem Pavlem a našimi rodinnými přáteli Zdeňkou a Ivanem. Tentokrát ale bez dětí. Ty už jsou v těžké pubertě, a tak si prosadily, že zvládnou víkend samy doma. Nemáme důvod jim nevěřit, tak proč ne? O to víc si volno užijeme, spřádali jsme plány. No, že až tak, to nás tedy ani ve snu nenapadlo,“ usmívá se Kateřina a přiznává, že hned první večer se zábava pořádně zvrhla.

love

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Dost jsme toho vypili a už ani nevím, koho to napadlo, ale já i můj manžel jsme skončili v úplně jiných ložnicích, než bylo zvykem. Já s Ivanem, on se Zdeňkou. Takové ranní probuzení s těžkou kocovinou, tu morální nevyjímaje, nikomu nepřeju. Zbytek víkendu už se nesl v tišším duchu, všem bylo trapně. Jenže po čase, když trapnost obrousila hrany, jsme se všichni shodli na tom, že to zase tak špatné nebylo. Ano, stalo se to znovu. A pak znovu a znovu a znovu,“ vypráví Kateřina s tím, že jen u příjemného trávení víkendů nezůstalo.

„My ve finále zjistili, že nám to více vyhovuje s našimi milenci. Já si začala neuvěřitelně dobře rozumět s Ivanem, Pavel zase se Zdeňkou. A nemyslím tím jen postel. Tak nějak jsme se našli celkově. Došlo to tak daleko, až to přerostlo v zamilovanost. Nekonaly se žádné hádky a žárlivé scény, vyhovovalo to tak všem zúčastněným.To je přeci velké štěstí, tak proč se ho vzdávat?“ ptá se Kateřina a pomalu se dostává k vyvrcholení příběhu. Tím bylo vzájemné prohození partnerů také v životě.

„Je to tak. Já se nastěhovala ke své nové lásce a jeho manželka do našeho bytu. Žádné pálení mostů se nekonalo, dál se všichni společně vídáme, a to snad ještě pravidelněji,“ svěřuje se čerstvě zamilovaná žena. Mohlo by se zdát, že právě prožívá velký happy end, jenže to tak není. Celá milostná zápletka má totiž jeden velký zádrhel. Velmi špatně ji nesou jejich dospívající děti.

Nemůžou nám to odpustit a jsou na nás děsně naštvané. Prý je to celé úchylné a stydí se za nás. Chápu je, jsou zrovna v dost citlivém období. Pevně ale věřím, že je to za nějaký čas přejde. Vždy zase až tak velké změny nenastaly! Nemusí se stěhovat a oba své rodiče, kteří spolu i přes rozchod skvěle vycházejí, pravidelně vídají,“ uzavírá Kateřina.

Čtěte také:

Reklama