Vůně bruno banani Made for Men není určena žádným ořezávátkům, ale pravým chlapům, kteří mají něco do sebe a charisma by mohli rozdávat po kýblech. Nemusí ani promluvit, stačí pouze, aby vešli... S přidrzlým úsměvem, jiskrou v oku a svým pohodovým přístupem jsou vždy středem pozornosti. Máte podobného chlápka v merku nebo přímo doma v posteli? Pak právě pro něj rozjela pekelná továrna bruno banani své stroje s jiskřivou a sexy vůní Made for Men. Originalitu parfému podtrhuje malý dárek v podobě stříbrné vojenské známky.

bruno

Milé ženy, pozor! Vůni Made for Men snad vytvořil sám bůh lásky. Jedná se o nejdokonalejší, pro ženy vysoce přitažlivou, vůni současnosti. Vábivé počáteční tóny bergamotu, zeleného jablka a tuniského rozmarýnu vyburcují vaši pozornost. Poté přijde na řadu jemná vůně pelargonie s dřevitými tóny, jenž ve vás vyvolá pocit bezpečí a důvěry. Pak už stačí jen přihodit ryze mužské tóny cedrového dřeva, mechu a tonkou bobů a jste v koncích, svedeny tou nejvychytanější vůní současnosti.

Bruno banani Made for Men je zbraň v rukou muže, jehož vůně míří vždy přesně. Stejně jako muž, pro něhož byla stvořena tato vůně, je i balení parfému Made for Men opatřeno mužností, ironií a střízlivostí. Nápadný tvar flakonu okamžitě připomene vypracovanou mužskou postavu. Mužnost demonstruje i zvrásněný povrch balení v barvě vojenské zelené, nápis Made for Men v military stylu a cool dárek v podobě stříbrné vojenské známky.

Užijte si tu pravou zábavu na www.flirt-commando.com.

P. S.: Vstup ženám nedoporučujeme!