Jestli si váš manžel nebo přítel stěžuje, že nemá co na sebe pro nadcházející plesovou sezónu, vezměte ho na nákupy do Londýna. V jednom novém tamějším second handu má šanci ulovit jedinečný model, ve kterém bude vypadat úplně jako hvězda. Tohle oblečení totiž nepatřilo nikomu jinému, než slavnému Eltonu Johnovi!
Extravagantní zpěvák známý nejen díky svému hlasu, ale také díky bláznivým módním kreacím, otevře pozítří na londýnské New Bond Street obchod, jehož tržba půjde na výzkum léčby AIDS. V novém sekáči prodává třiapadesátiletý excentrický zpěvák více než 20 000 součástí své hvězdné garderóby. „Můžete si koupit tolik kousků oblečení, kolik chcete, ale cena je dána. Smlouvat se nebude,“ říká Eltonova tisková mluvčí Petra Waltonová.
Co je v obchodě k dostání? Například takové extravagantní kousky, jako je stříbrný oblek za 70 000 dolarů a masivní paruka, které měl zpěvák na sobě na párty pořádané k jeho 50. narozeninám před třemi roky. Kolekce nabízená v obchodě zahrnuje tisíce překrásných modelů od špičkových světových módních návrhářů. Pochopitelně zboží nebude prodáváno za svoji původní hodnotu, ale mnohem levněji.
Třiapadesátiletý muzikant, který prodal více než 100 milionů alb obsahujících hitovky jako Candle in the Wind a Rocket Man oznámil, že jeho hrozný soudní proces pokračuje. Žaluje pracovníky z PriceWaterhouseCoopers za to, že mu špatně vyčíslili daň z několika milionových výdajů. Obě dvě strany vzájemně popírají svoje výpovědi. Londýnský nejvyšší soud se nechal slyšet, že popstar dluží 60 milionů za 20 měsíční období před čtyřmi roky. Více než 400 000 dolarů prý Elton utratil jenom za květiny!
Reklama