Přejete si, aby váš účes udržel krok s nejnovějšími módními trendy, aniž byste se museli namáhat s jeho úpravou? Pak vsaďte na výběr těch správných stylingových produktů. Díky nim si vytvoříte pevný účes, který vydrží. Spolehnout se můžete na skvělé inovace značky Taft od Schwarzkopf & Henkel. Na trh právě uvádí inovovanou řadu Taft Power s posilující recepturou s kofeinem, novou řadu Taft Power & Fullness s keratinem a stylingový gel Taft Looks Rough & Tough. Novinky poskytnou vašim vlasům silnou a dlouhotrvající fixaci, plnost a vdechnou jim nový život.

taft

Taft Power

Jako první se na trhu objeví inovovaná řada Taft Power, která dodá vlasům opravdový šmrnc. Nová účinná posilující receptura s kofeinem zaručí extra silné zpevnění už od kořínků. Inovativní složení receptury s provitaminem B dodá vlasům sílu a objem. Dokáže zaplnit trhlinky v jemné struktuře vlasů, které díky tomu vypadají silnější. Navíc pozitivně působí i proti vypadávání. Nová posilující receptura s kofeinem proniká do struktury vlasů, kde je hydratuje, na povrchu je uhladí a zacelí poškozená místa. A protože se velmi dobře váže na vlasové folikuly, vlasy lubrikuje, aniž by na dotek působily mastně.
Nová posilující receptura Taft Power s kofeinem vdechne vašim vlasům nový život s takovou energií, silou a vytrvalostí, že si budete moci dopřát dokonalý účes, který opravdu vydrží.

Portoflio řady Taft Power:

  • Lak na vlasy Taft Power, 250 ml - DMOC 89,90 Kč
  • Stylingový gel Taft Power, 150 ml - DMOC 84,90 Kč
  • Taft Power Gel Extreme, 250 ml - DMOC 119,90 Kč
  • Taft Power Activity Gel, 150 ml - DMOC 84,90 Kč
  • Taft Power Xtreme Gel, 150 ml - DMOC 84,90 Kč
  • Vosk Taft Power, 75 ml - DMOC 89,90 Kč

Taft Power & Fullness

Společně se zdokonalenou řadou Taft Power se na trhu objeví i další zbrusu nová inovace od značky Taft - Taft Power & Fullness. Nový lak na vlasy a pěnové tužidlo Taft Power & Fullness s keratinovým komplexem jsou vyvinuty speciálně pro jemné a řídké vlasy. Nejenže vlasům poskytují extra silné zpevnění, ale zároveň je posílí a přidají na objemu. Díky zvláštnímu složení s keratinem, který je hlavní přirozenou složkou vlasů, promění výrobky Taft Power & Fullness jemné a řídké vlasy v silnou a bohatou hřívu.

Portfolio řady Taft Power & Fullness:

  • Lak na vlasy Taft Power & Fullness, 250 ml - DMOC 89,90 Kč
  • Pěnové tužidlo Taft Power & Fullness, 200 ml - DMOC 89,90 Kč

Taft Looks Rough & Tough

A to není všechno! Na jaře se můžeme těšit ještě na další novinku značky Taft. Jde o stylingový gel Taft Looks Rough & Tough. Je to první gel, jenž vlasy dokonale zpevní a vytvoří na nich hit letošní sezóny - módní rozcuch s matným vzhledem. Dříve bylo možné vytvořit účes v tomto stylu jen pomocí vosku, který sice vlasům dodá požadovaný tvar, ale nezaručí silné zpevnění. Odborníci značky Taft proto vyvinuli gel Taft Looks Rough & Tough, který udrží každý vlásek na svém místě, takže výsledkem je módní rozcuchaný účes, jako bychom právě vstali z postele. A módní matný vzhled vydrží po celý den. Žádný jiný účes není tak sexy! Ledabyle moderní, a přitom nepůsobí vyumělkovaně...

Nová receptura Taft Looks Rough & Tough se stupněm fixace pět obsahuje extra silné fixační látky obohacené o modelovací hmotu, takže vlasy lze tvarovat, natáčet a fixovat, aniž by se lepily nebo na nich zůstávaly zbytky přípravku. Gel Taft Looks Rough & Tough je drsný jako guma, ale na omak působí jako gel s vysokým stupněm fixace. Lze jej nanášet přímo na mokré, ale i na suché vlasy. Stačí prsty vytvarovat požadovaný tvar a pak vlasy vyfénovat nebo nechat uschnout. Výsledkem bude drsný účes pro všechny, kdo chtějí vypadat stále cool. Použití je naprosto snadné - a stejně snadno se gel z vlasů i smývá.

  • Stylingový gel Taft Looks Rough & Tough,150ml - DMOC 84,90 Kč

Novinky značky Taft hledejte na pultech obchodů od března 2011.

Reklama