Novinka od čtenářky Kuty je na hořkou nótu. Kuty má na tábory jen hořké vzpomínky...

Kuty, díky za příspěvek, určitě je spousta lidí, kteří vidí tábory stejě.


Byla jsem na táboře dvakrát, žádné nádherné zážitky jsem si s tama nikdy nepřivezla, protože tábor to byl pro mě trest. Každý pobyt jsem ale nějak přetrpěla až do konce, možná to bylo tím že tam se mnou býval brácha, být tam sama, tak uteču hned druhý den.

Z toho prvního si akorát pamatuju chatku s palandama, které měly sklon asi tak 30°, tudíž se na nich nedalo spát, potom loupání brambor příborovým nožem, chození na latrínu, která byla umístěna asi 500m od tábora, stezku odvahy při které byli naši vedoucí více než společensky unavení a ještě na miliony krvežíznivých komárů.

Už si nevzpomínám čím jsem se zpronevěřila táborovému řádu, ale vedoucí mě za trest dali do chatky k holce, která měla na celtě připíchlou vlaječku s čuníkem, určitě jste správně uhádli že ho tam neměla proto že by byla nějak obzvlášt čistotná.To je poslední co si z tohoto tábora pamatuju, zbytek už byl asi tak špatný, že mé podvědomí těm vzpomínkám nedovolí vylézt ven.

Druhý tábor, byl snad o trošku lepší, bydleli jsme ve škole (škola jako ubytovna sice nic moc, ale aspoň po nás nepochodovali škvoři a pavouci).Pár dnů jsem si celkem užívala hry, výlety, ale pak mě štípla zákeřná vosa a já strávila několik dnů na marodce. Když mě s tama pustili, tak jsem mohla sedět jen na verandě a přihlížet jak si ostatní děti hrají. Takže ani druhý tábor žádná sláva. Moji rodiče už mě pak naštěstí nikam neposílali a za to jsem jim vděčná dodnes.

A co vím určitě? Že svého syna na tábor posílat nebudu.

Krásný zbytek horkého dne přeje,
Kuty

ozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Táborové srandičky

Dnes se v magazínu Žena-in pořádně nasmějeme! Posílejte mi své příspěvky na téma: Táborové srandičky. Příspěvky ať jsou proklatě vtipné a krutě humorné, zkrátka k potrhání stehů, protože dnes ocením ten nejvtipnější příspěvek. Zavzpomínejte na...

  • ...táborové průšvihy.
  • ...nezapomenutelnou „kanadu“.
  • ...žerty, které jste na táboře schystaly pro ostatní.
  • ...žerty, které ostatní na táboře schystali pro vás.
  • ..byla jsem instruktorka a děti mi to nandaly.
  • ...úsměvné táborové lásky.

Vaše příspěvky čekám, jako vždy, na redakčním e-mailu...

Nejvtipnější příspěvek ocením lážo plážo táborovou výbavou, totiž parádní měkoučkou osuškou a žabkami (viz foto níže)!

Osuška a žabky

Reklama