Na cesty s sebou nezapomeňte přibalit šikovný moderní komunikátor. Tablet 3Q se pohodlně vejde do kabelky i kufru a díky němu můžete být neustále ve spojení se světem. A nejen to. Nahrajte si do tabletu šikovné aplikace, které vám zpříjemní čas, zabaví vaše děti nebo vám pomůžou zůstat fit i zjistit, kde výhodně natankovat nebo jaké bude počasí. A co víc. Zkoušeli jste již e-knihy? Nahrajte si své oblíbené knížky nebo časopisy s sebou na dovolenou. Tablety 3Q spolehlivě nahradí čtečku knih. Disponují kvalitními IPS displeji, jejichž předností je velmi dobrý úhel zobrazení. Co to znamená? Nestane se vám, že při používání tabletu venku na denním světle neuvidíte text nebo se vám budou zkreslovat barvy při přehrávání videí nebo her. Přehled modelů najdete na www.tablety3q.cz.

Tablet

 

Proč si pořídit tablet?

 • Vyřídíte maily
 • Nafotíte a rovnou pošlete fotky
 • Natočíte si rodinná videa
 • Přečtete si knížky
 • Můžete si volat s příbuznými prostřednictvím Skype
 • Můžete si kdekoli číst své oblíbené časopisy
 • Zabavíte děti na cestách – mohou hrát hry, sledovat filmy..

Tablet

Tipy na šikovné aplikace zdarma

Aplikace si můžete pohodlně stáhnout z obchodu Google Play. Aplikace, které uvádíme, jsou ke stažení zdarma.

Co by vás mohlo zajímat? – Tipy na zajímavé aplikace

 • Pro děti
 • Na cesty a dovolenou
 • Speciálně pro ženy

 Jak zabavit děti o prázdninách a zároveň je prima formou učit?

Český vývojář Honza Laš vytvořil zajímavou hru pro děti, kterou v Google play najdete pod názvem Kapitán Kalkulík.  Kapitán Kalkulík naučí zábavnou formou Vaše děti počítat, kdy dětem jsou zobrazovány matematické příklady, které jsou zároveň graficky reprezentovány pomocí animovaných hvězdiček.  Dítě musí zadat správný výsledek, aby mohlo letět dále. Rodiče mají k dispozici nastavení, ve kterém mohu hru přizpůsobit schopnostem dětí, tak aby je stále rozvíjeli dále v jejich matematických schopnostech. Děti se tak hrou naučí počítat, poznávat psanou podobu čísel, sčítat a odčítat v rámci jednotlivých her.

Pet Rescue Saga je oblíbená puzzle hra z Facebooku je nyní dostupná také pro Android. Poskládejte k sobě minimálně dvě stejné cihličky a označte je. V rámci hry máte za úkol osvobodit všechna zvířátka

Na cesty a dovolenou

Léto přichází do Evropy a to je ten správný čas vyrazit na dovolenou nebo na výlet. Doba autokarových výletů je již trochu out a v posledních letech jsou in levné letecké výlety s nízkonákladovými aerolinkami. A právě pro všechny kdo rádi takto létají, je určena aplikace Aletenky. Ta umožňuje velmi snadné hledání letenek v češtině. Přehledným způsobem poté zobrazí nejlepší letenky, jak od nízkonákladových aerolinek (jako jsou Ryanair či Wizz Air), tak i od klasických společností a poskytovatelů letenek.

Co aplikace umí?

- rychle vyhledává letenky v rámci více než 100 000 tras po celém světě

- nezatěžuje cestující lety, které jsou buď příliš drahé nebo příliš dlouhé

- zahrnuje oblíbené nízkonákladové aerolinky včetně společností Ryanair, AirBerlin či Wizz Air

- zobrazuje délku letů pomocí přehledných grafů

- přehledně odděluje přímé lety a lety s přestupem

Tablet

Počasí venku si s námi pěkně zahrává. Chvíli svítí sluníčko, chvíli prší, chvíli sněží. Aby toho nebylo málo, tak teploty lítají nad nulu a pod nulu. Tyto výkyvy jsou pro lidský organismus nejnáročnější, tělo je oslabené adaptací na změny a hůře se brání nemocem. V těchto dnech je důležité více než kdy jindy dodávat tělu potřebné vitamíny a řádně odpočívat. Prevence je vždy lepší, než následné vypořádávání s nemocemi. Ale co když už jste nemocní? Zkusíte se vyležet v posteli, nasadíte si sami léky anebo zavítáte k lékaři? Tak či onak, není na škodu si udělat alespoň obrázek o tom, co vám je. Můžete zkusit odpověď hledat v babičkovských knížkách, či domácích lékařích. Anebo zapnete svého Androida a spustíte si aplikaci Lékař doma. Pojďme se této aplikaci z české dílny blíže podívat na zoubek.

Natankujte nejlevnější benzín

 • Aplikace mBenzin.cz zobrazuje nejbližší a nejlevnější čerpací stanice ve vašem okolí. Kromě majitelů aut s benzinovými a naftovými motory, budou jistě potěšení také ti, kteří tankují LPG nebo E85. U každé čerpací stanice jsou kromě aktuálních cen pohonných hmot k dispozici také informace o adrese (včetně polohy na mapě) a kontaktních údajů.

Dopravní informace z českých dálnic

 • Nová aplikace s názvem Monitor dálniční dopravy je užitečným pomocníkem pro české řidiče. Aplikace informuje o dopravní situaci na dálnicích. Spolehlivým zdrojem dat jsou informace z webu dopravainformace.cz, Policie ČR a Ředitelství silnic a dálnic.

Speciálně pro ženy

Fitness Check-up

V této aplikaci na Vás čeká řada testů, které prověří Vaší fyzičku a vy tak budete mít kompletní přehled,jak na tom jste.

Tablet

Nejen během blížícího se SIlvestra jistě využijete novou aplikaci Alkohol kalkulačka od Simopt, jejíž vývoj podpořil BESIP. Ve srovnání s početnou konkurencí novinka zaujme tím, že je od českých vývojářů a nabízí velmi povedené grafické rozhraní. Po spuštění aplikace se vás kalkulačka zeptá na pohlaví a hmotnost. Poté už se dostanete na obrazovku s přehledem alkoholických nápojů, které můžete vybírat nejen podle popisků, ale také obrázků. Kliknutím na nápoj můžete nastavit jeho obsah alkoholu a objem sklenice. Jako vypitý můžete nápoj označit tak, že jej přetáhnete na časovou osu v dolní části obrazovky. Alkohol kalkulačku si můžete stáhnout zdarma z Google Play Store.

Pokud chcete hubnout, tak je průběžné sledování vašich pokroků téměř stejně důležité, jako dodržování stanoveného plánu. Ale zatímco dříve musely ke sledování posloužit papírové tabulky nebo deníky, vy si můžete pomoci šikovnou aplikací ve svém mobilním telefonu.

Aplikace yourFit vám umožní:

- sledovat vaši váhu a BMI v čase

- vést si záznamy o obvodu pasu, krku, hrudníku, stehen a lýtek

- uvést cílovou váhu, očekáváný týdenní úbytek hmotnosti a porovnat se skutečností v grafu

- vypočítat WHR (poměr obvodu pasu a kyčlí) a zhodnotit výsledky

- vypočítat WTR (poměr obvodu pasu a stehen) a zhodnotit výsledky

- vypočítat WHtR (poměr obvodu pasu a výšky) a zhodnotit výsledky

- orientačně vypočítat procento tělesného tuku

Přejeme krásné léto!

 

Reklama