V příštích měsících může zákazníky mile překvapit unikátní spojení Tabasco a Sedlčanského Hermelínu.  Pospolu budou v regálech dva měsíce.

 

     Do nezvyklé spolupráce se pustili společnosti MAXXIUM CZECH a Povltavské mlékárny a.s. Od října do listopadu bude ve všech řetězcích hypermarketů k dostání balení Sedlčanských Hermelínů po čtyřech kusech společně se sáčkem Tabasco. Název„Pepa k naložení“ napovídá, že multipack je přizpůsoben tomuto druhu přípravy. Jeho obsahem bude kromě Tabasco a čtyř Sedlčanských Hermelínů také nakládací koření.

 

     „Prostřednictvím Tabasco se snažíme obhajovat pozici pálivých omáček na českém trhu. Česká kuchyně jim není příliš nakloněna, což je velká škoda, protože pikantní omáčky dokáží jídlo výborně zpestřit. V podvědomí spousty lidí symbolizují pálivé pokrmy něco nezdravého, ale pravý opak je pravdou. Tabasco je doopravdy všestrané dochucovadlo a to jsme chtěli lidem dokázat, když jsme ho spojili se Sedlčanským Hermelínem. Nakládaný hermelín je oblíbenou pochoutkou v českých kuchyních i restauracích a Tabasco se k němu výborně hodí,“ říká Regina Netolická, Brand Manager Tabasco v ČR.          

 

     Jako součást podpory v místech prodeje se připravují wobblery na regálech hypermarketů. Celkový počet balení vzniklých ve spolupráci Tabasco a Sedlčanského Hermelínu se bude pohybovat okolo 30 tisíc. Tabasco bude na obalu komunikováno nálepkou, po jejímž sloupnutí se objeví ten pravý recept na správné naložení „Sedlčanského Pepy“.

 

     Tabasco se v poslední době pustilo do zdravé převýchovy návyků českých spotřebitelů. Snaží se odbourávat netečnost vůči pikantním pokrmům, která v Čechách vládne. Tomuto předsevzetí odpovídá spojení typicky českého nakládaného Hermelínu

a Tabasco, které je původem z Avery Island v Luisianě. Jakoby k sobě odedávna patřily, ačkoliv pocházejí ze dvou různých konců světa.

Více se o produktech Tabasco dozvíte na stránkách www.tabasco.cz

 

 

 

 

Reklama