Zdravím všechny hodné i zlobivé ž-in.

Dnes si nemohu nechat ujít téma a trochou přispěji. Jako dítě jsem byla podle své maminky neposeda, nebyla jsem chvíli v klidu, dnes by mě termínovali hyperaktivní dítě. ( Můj syn je celý po mně) o:)))

Když jsem byla v 1. třídě a byl aktiv rodičů na konci školního roku, paní ředitelka povídá: ,, Ta vaše holka je nejzlobivější z kluků. Dala bych jí dvojku z chování, ale jelikož má jinak samé jedničky, přišel by mi sem inspektor, a až by ji uviděl, asi by mi to nevěřil." ( Měla jsem dlouhé blonďaté vlasy a velké zelené oči,  na pohled hodná holka, o:))
Nakonec jsem měla i z chování jedničku.

Jen ještě dodám, že jsem nepáchala nějaké veliké prohřešky, běžné vyrušování při vyučování či běh mezi lavicemi o přestávkách. A poznámky tohoto typu jsem měla plný notýsek.

edith1975


Děkujeme za zajímavý příspěvek...

Poznámky v žákovských knížkách jsou kapitola sama pro sebe - určitě jste taky nějakou zajímavou "schytaly" :) Můj bratr získal za snězení jablíček, která si měl přinést na malování, zápis: ,,Snědl si pomůcky na výtvarnou výchovu." Máte také podobné "záznamy"? Podělte se o ně s námi!

redakce@zena-in.cz

Reklama