Nenechává se nachytat naše čtenářka s nickem Kobližka. Prostě není rozenou „frontovou bojivnicí“ a nakupuje, když je to potřeba a ne tehdy, kdy jsou slevy. Máte podobný názor? Napište nám také

Výhodně nákupy? Jééé, já asi nebudu ten správný adept. Jakmile vidím cedulku „sleva, sale, výprodej“, tak nějak je to pro mě mírně zavádějící. Říkám si: „To víš, že jo ,na to ti tak skočím, původní cena je vyšroubovaná a ta sleva je vlastně cena původní“.

Prostě nedokážu hodiny prolejzat regály v obchodě, abych něco ukořistila, nejsem bojovnice ,co se dere u vchodu, aby byla v prodejně první a nabrala si toho co nejvíc. Vím, že se tím dá mnohdy dost ušetřit, ale já nakupuju, když je to potřeba a ne, když jsou slevy. Nebo to jednoduše neumím, tím to asi bude. Už několikrát se mi stalo, že mě zaujaly nějaké slevy třeba elektroniky, ale když vejdu do obchodu, prodavač říká, že jde většinou o starší modely a to, co se líbí zrovna mně, ve slevě není. Tak ty teda nechci, díky. Nedokázala bych čekat třeba na kabát, jestli náhodou nebude ve slevě. Buď se mi líbí, cenu respektuju a koupím si ho, nebo nekoupím, když je příliš drahý.

A pustím to z hlavy.

Ale třeba často nakupuju na internetu, tam už hledám a srovnávám ceny a podle toho, ale nejen podle toho, si pak vyberu.

Možná to bude taky tím, že nejsem přehnaně náročná, módu příliš nesleduju a nepodléhám jí, tudíž nepotřebuju poslední modely a nesháním se po slevě. Nebo jsem pohodlná? Nevím, možná to tím bude, ale jak říkám - slevy mě nechávají chladnou. Ale to neznamená, že snad nemám pochopení pro ty z nás, které slevy využívají v hojné míře. Já jim to přeju, umí v tom chodit a jistě ušetří dost peněz.

Nebo, abych nechala vánoční nákupy až budou po Vánocích slevy? Tak to ne - dárek je dárek a tam na slevu nebudu čekat. Vím, že to tak dělá plno lidí ,ale já bych v té „bitevní vřavě“ stejně neobstála, tak se o to ani nepokouším.

Pěkný den při nákupech, nebo snad už máte nakoupeno?

Kobližka

Milá Kobližko, děkuji za názor, jistě najdete dost sympatizantek

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Nakupujete ve slevách?

 • Který druh zboží nejčastěji pořizujete ve výprodeji? Co jste sobě, dětem nebo manželovi koupila naposledy?
 • Využíváte sezonních slev celoročně?  
 • Necháváte si dokonce „vánoční“ nákupy až na leden, kdy je to výhodnější?
 • Jaké nákupy byste doporučila ostatním ženám.
 • Vadí vám názory, že slevy jsou vlastně podvod a ve skutečnosti o slevu nejde? Dáte se tím ovlivnit? Kazí vám to náladu, nebo na to nedbáte?
 • Kterým slevám rozhodně neodoláte? Je to při nákupu oblečení, sportovních potřeb, bot, nebo doplňků?
 • Stává se vám, že si na slevu vyhlédnutého zboží čekáte?
 • Co se podle vás vyplatí koupit a co rozhodně ne?
 • Prozradíte nám svůj nejlepší kauf?

Na vaše příspěvky se už teď moc těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Pošlete mi třeba fotku svého úlovku?

A na co se můžete těšit za svůj příspěvek?

Mám pro vás opravdovou lahůdku: trojitý dárek, který využijete při honbě za slevami

darek

 • Krokoměr ACRA, abyste si ověřila, kolik kilometrů jste naběhala
 • Mýdlo Oriflame, abyste mohla po příchodu domů spláchnout prach cest
 • Řasenka Hyper Strech Oriflame, abyste se udělala ještě krásnější než jste
Reklama