Poslední příspěvek k dnešnímu tématu nám poslala čtenářka Pajda. Co dělá její manžel se skleničkou od vína, už musíte zjistit samy.

Tak to je hezký příspěvek na závěr, moc děkuju, milá Pajdo. A přeju hezký slunečný den.


Pokud jde o mého muže. Ten miluje pořádek. Přesněji: miluje ten pořádek, který nedělá sám. Že by po sobě někdy něco uklidil, nebo aspoň odnesl špinavý talíř, to se čekat nedá. Ovšem v poslední době tvrdě narazil na Mňaukomando. Necháš na stole nedojedené jídlo? Bezva, maso je koček. Necháš pod stolem špinavé tričko? Príma, záchodků není nikdy dost. Poslední záležitost byl server - kočky jej zkusily rozdělat a opravit. Sice se nepovedlo, ale dozvuky bylo slyšet ještě dlouho.

Úklid v jeho podání jsem zažila asi dvakrát. Spočíval v tom, že se vezme hromada naprosto neuvěřitelných krámů a přemístí se jinam, obvykle někam, kde překáží všem ostatním, jen ne mému muži. Poslední takový „výdobytek“ pořádkumilovnosti jsem zažila včera večer. Manžel vzal do ruky skleničku, ze které si občas večer dá trošku vína. Podotýkám, že vždycky, když podchytím, že ji použil, dám ji do myčky. Včera ovšem byla sklenička „neuvěřitelně špinavá, s tou myčkou budeme muset něco udělat, to je hrozné a nebo nebyla vůbec mytá“. A ráno jsem odhalila příčinu. Manžel se zase jednou vyznamenal: když jsem byla s kamarádkou na víkend pryč, tak se sice dal „stopečku červeného“, ale skleničku pak pečlivě vrátil na původní místo. A já opravdu neprohlížím denně všechny skleničky v kuchyni... jsem divná.

Takže sklenička je v myčce a já si tiše říkám, že oblíbené úsloví mé babičky „Nikdy si neber chlapa, bude tě to celý život mrzet“ má cosi do sebe.

Pajda

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Je váš partner bordelář?

  • Jaký je váš muž nebo přítel?
  • Uklízí si po sobě věci, nebo je spíš bordelář a nechá všechno ležet tam, kde mu to upadne?
  • Stěžuje si, když doma není uklizeno?
  • Nebo naopak mu vadí, když uklízíte moc?
  • Máte nějaké zajímavé historky na naše téma?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Kolem 16. hodiny vám sdělím, kdo dnes vyhrál dva čističe oken od firmy Clin.

uklid

Reklama