Každá žena se chce líbit a být pro své okolí atraktivní, ale jen hrstka z nás sebere odvahu a něco pro svůj krásnější zevnějšek udělá. Navíc, co si budeme povídat, taková návštěva kadeřnice není mnohdy levnou záležitostí. My vám nabízíme změnu image zcela zdarma. Podívejte se na proměnu jedné z členek redakce. Neuvěřitelně prokoukla.

proměna

  • Zástupkyně šéfredaktora, Vendula, toužila po vlasové změně už dlouho. Nemohla se ale rozhoupat. Když nám tedy na poslední chvíli vypadla čtenářka, která se měla proměny zúčastnit, Vendula ji nahradila. Zprvu se tedy bála, ale šla do toho.

Klier

  • Vendula má svou přírodní barvu vlasů, která je krásná. Ta se líbila i kadeřnici Soně Kozelkové z kadeřnického salonu KLIER, která se rozhodla, že do ní nebude příliš zasahovat. Vendula se Soňou se domluvily, že vlasy jen lehce zesvětlí v přírodních tónech. Ani střih nebude zásadní, jen se zastřihnou konečky a upraví tvar, aby se vlasy na léto odlehčily.
    Proč se kadeřnice Soňa rozhodla pro tuto barvu a střih? „Pro zesvětlení vlasů technikou baleáž v přírodních tónech jsem se rozhodla z důvodu podtrhnutí přírodní krásy paní Venduly. Nechtěla jsem ji měnit a dělat zbytečně násilnou změnu barvy a střihu, která by narušila její křehkost.“
  • Po umytí, pečující masce, regeneraci, zastřižení, foukání a konečného stylingu, přišlo na řadu profesionální líčení. O to se postarala úžasná make-up artistka společnosti Bobbi Brown Tereza Dellamária.

proměna

Nenechte si ujít:

Vendula Kubalíková

  • Vendula je zvyklá líčit se spíše jemně. Při naší proměně jsme se do toho ale trochu více obuly. Pokud totiž víte, jak si vytvořit ten správný make-up, nemusíte ve výraznějším líčení působit nepřirozeně a tvrdě.
  • Tereza se rozhodla, že především zvýrazní krásné velké oči, kterými se Vendula pyšní. Na horní víčko použila oční stíny v zemitých tónech. Následně vykreslila perfektní linky. Ve spodní části řas linka ještě více oči otevře, taková malý tip pro vás. A samozřejmě nesmělo chybět decentní zvýraznění obočí.
  • Následně přišly na řadu rty. Tereza se rozhodovala mezi dvěma barvami. První byla klasicky červená a druhá s lehkým nádechem růžové. Vyhrála druhá varianta.

Vendula Kubalíková

  • A zde již vidíte finální výsledek. Vendula v prosvětlených vlasech opravdu prokoukla. Obličej působí mnohem jemněji. I líčení jí velmi sluší, ač se zprvu Vendy v něm necítila, bylo na ni totiž příliš výrazné. Nám se naše kolegyně velmi líbí, ač krásná byla už před proměnou.
  • Jak se má nyní Vendula o vlasy starat? „Střih a barva se skvěle doplňují, ale i tak to není bez práce, aby byly stále tak krásné a živé, tak by paní Vendula měla vlasy hydratovat profesionálními produkty, které vyživí vlasy zesvětlené a namáháné. Následně doporučuji nanést před každou úpravou vlasů styling s tepelnou a tužící složkou vhodný pro úpravu jak přirozenou, tak pro vlny nebo objem,“ radí Soňa Kozelková.

Vendula Kubalíková

A jak si svou proměnu užila Vendula?

Většina žen se ke kadeřníkovi těší, já to mám přesně naopak. O panické hrůze z fotografování ani raději psát nebudu…

Tým proměny i pan fotograf byli ale skvělí a výsledek asi stojí za to. Okolí světlejší odstín vlasů chválí a já si na něj postupně zvykám. Jeden den jsem nadšená a další trochu rozpačitá. První velká barevná vlasová změna v životě, nedivte se. Zvykám si nejen na barvu, ale i na jinou kvalitu vlasů. Moje nezesvětlené byly zdravé, ale i hrubé, tvrdší a málo tvárné. Zesvětlené mi přijdou jemnější a lépe drží tvar.

Jsem překvapená z fotek s líčením. Nalíčená jsem byla opravdu velmi silně, fotky působí jemněji a přirozeněji než v reálu.

Toužíte i vy po profesionální změně vizáže? Nebojte se a udělejte krok vpřed. Pomůžeme vám vylézt z vaší ulity. Napište nám na e-mail redakce@zena-in.cz, do předmětu napište proměna a nezapomeňte přiložit vaši fotografii. Určitě je třeba počítat s tím, že se může jednat o radikální změnu! Samozřejmě je vše na domluvě, ale může se stát, že z dlouhých vlasů může výherkyně mít i slušivé mikádo. Je proto dobré počítat se všemi variantami střihů a barev!

Čtěte také:

Uložit

Reklama