syxSYX představuje novinky pro snadné odlíčení i na cestách, celodenní svěžest a hebké ruce.

Jednoduchý, svěží design, příjemná péče a jemná vůně. Přesně touto charakteristikou lze představit novinky značky SYX sítě Marionnaud. Tři novinky nabídnou péči o ruce výživných krémů, novou celodenní ochranu svěžesti v podobě antiperspirantů ocení i muži a poslední novinkou jsou šetrné odličovací ubrousky vhodné do kabelky či na cesty. Veškerá kosmetika SYX je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Kosmetika SYX byla doposud známa především díky své péči o vlasy, a balzámy na rty. Nyní se její sortiment u nás rozšířil o tyto novinky:

PÉČE O RUCE:

syx1SYX krém na ruce SOS – intenzivní krém na ruce je vhodný i pro velmi suchou a popraskanou pokožku. Obsahuje glycerin a provitamín B 5, který pokožku hloubkově vyživí a dodá ji potřebnou výživu. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 100 ml – 89 Kč.

syx2SYX krém na ruce Rose – obsahuje výtažek z růže, který pokožku rukou nádherně provoní a bambucké máslo pro zjemnění a výživu pokožky. Voňavý krém o ruce pečuje, aniž by zanechal pokožku nepříjemně mastnou. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 100 ml – 89 Kč.

syx3SYX krém na ruce Intensive – krém vhodný pro hloubkovou hydrataci. Obsahuje 5 % urea a glycerin pro zjemnění pokožky. Dokonale pokožku ošetří, aniž by ji zanechal mastnou. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 100 ml – 89 Kč.

 

ANTIPERSPIRANTY

SYX antiperspirant ALOE VERA – šetrná varianta s oblíbenou jemnou vůní čistoty, dokáže ochránit až na 48 hodin. Neobsahuje alkohol, a umí reagovat na změny tělesné teploty. V nabídce ve dvou aplikačních variantách – roll-onu a spreji. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za ceny – sprej 150 ml – 69 Kč a roll – on 50 ml – 59 Kč.

SYX antiperspirant SOFT TOUCH – speciální formule vhodná i pro velmi citlivou pokožku. Bez obsahu alkoholu, s velmi jemnou vůní pečuje o naši svěžest až po dobu 48 hodin. V nabídce ve dvou aplikačních variantách – roll-onu a spreji. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za ceny – sprej 150 ml – 69 Kč a roll – on 50 ml – 59 Kč.

SYX antiperspirant ULTRA DRY – unisexová varianta, kterou ocení i muži, nabízí svěží vůni, 48 hodinou ochranu před nežádoucím pachem. Díky nulovému obsahu alkoholu je antiperspirant šetrný k pokožce. V nabídce ve dvou aplikačních variantách – roll-onu a spreji. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za ceny – sprej 150 ml – 69 Kč a roll – on 50 ml – 59 Kč.

SYX antiperspirant SPORT – varianta, kterou ocení i muži. Svěží roll-on má příjemnou svěží vůni a nabízí ochranu po dobu 24 hodin. Jemný k pokožce, účinný proti pocení. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 50 ml – 59 Kč.

SYX antiperspirant COOLNESS – účinný sprej má velmi příjemnou svěží vůni, kterou ocení ženy i muži. Ochrání naši svěžest po dobu 24 hodin a díky 0 % alkoholu je zároveň šetrný k naší pokožce. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 150 ml – 69 Kč.

aloealoe1

ODLIČOVAČ OČÍ

SYX odličovací ubrousky na oči – ubrousky vhodné k odlíčení všech typů očního make upu. Ačkoliv je šetrný k citlivé pokožce kolem očí, je velmi účinný a se všemi líčidly si hravě poradí. Ideální například na cesty, či jen tak do kabelky. Dermatologicky testováno. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 30 ks za cenu 79 Kč.

ubrousky

 

Reklama