SodastreamNa trhu se objevil inovativní systém Sodastream pro domácí výrobu perlivých a ochucených nápojů z pitné vody. Během chvilky tak vykouzlíte z čerstvé vody, která Vám teče přímo doma v kuchyni, osvěžující nápoj. A to přesně s tolika bublinkami, kolik jich máte rádi, protože si intenzitu sycení volíte sami stiskem tlačítka na přístroji. Sodastream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, také pomáhá šetřit vaše záda a přírodu. Zbavíte se nošení těžkých PET lahví i starostí s tříděním a likvidací obalů. Součástí systému je i široká nabídka sirupů Sodastream pro výrobu domácích limonád.

Svěží nápoje u vás doma

Znáte to: Co člen domácnosti nebo co host, to jiná chuť. Každý má zkrátka rád něco jiného. Se systémem Sodastream snadno připravíte z čerstvé pitné vody pestrou škálu osvěžujících nápojů v potřebném množství a přesně podle okamžité chuti. Všední večeře, kterou doplní karafa s jemně sycenou, chladivou vodou, bude příjemnou tečkou za dlouhým dnem plným povinností. Do přírody nebo na sport se bude skvěle hodit vlastní iontový nebo energetický nápoj, který si vezmete s sebou i s lehkou a odolnou lahví Sodastream, v níž jste si nápoj připravili. A když si váš potomek přivede domů spoustu kamarádů, mohou si sami jednoduše připravit tonik, kolu nebo třeba ovocnou limonádu v jakémkoliv množství, a navíc je to bude bavit. Jednoduše dochutí čerstvě nasycenou vodu některým z téměř dvaceti sirupů Sodastream. Konzistence sirupů je vhodná speciálně pro perlivou vodu. Z jedné láhve sirupu připravíte podle druhu a vlastní chuti 10-12l nápoje. Jedna bombička vystačí až na 70 l syceného nápoje a lze ji snadno vyměnit za plnou v široké síti prodejců. (za 199 Kč).

Nové sirupy Sodastream Clear

 SodastreamNovinkou jsou sirupy Sodastream Clear se čtyřmi exotickými příchutěmi: mango s jablkem, brusinka s malinou, kiwi s hruškou a marakuja s mangem. Tyto sirupy jsou slazené fruktózou a neobsahují žádná umělá sladidla, chemická barviva ani umělé konzervační látky. Cena půllitrového balení Sodastream Clear, z něhož připravíte 10 l perlivého nápoje, je 149 Kč.

Nové sirupy Sodastream Cola

 SodastreamNáctiletí nejspíš sáhnou po novém sirupu Sodastream Cola, aby zahnali svoji žízeň i žízeň bezpočtu kamarádů ledově chladnou lázní bublinkového nápoje. Sodastream Cola neobsahuje žádné umělé konzervační látky, A pro ty, kteří hlídají přísun kalorií, je tu Cola Zero nebo Cola Light bez cukru. Cena půllitrového balení, z něhož připravíte 12 l kolového nápoje, je 129 Kč.

Přístroje Sodastream

V nabídce jsou čtyři řady přístrojů Sodastream v několika barevných provedeních.

  •  SodastreamZa čistý design byl oceněn systém Sodastream PURE prestižní cenou Red Dot Design Award. Svým elegantním tvarem a kombinací broušené nerezové oceli s kvalitními plasty se skvěle hodí do moderních interiérů. V nabídce je také v bílé barvě. Cena 2.490 Kč
  • Jeho dostupnější alternativou je řada Sodastream Genesis v červené, černé nebo bílé barvě. Cena od 2.190 Kč
  • Praktickým pomocníkem za výhodnou cenu je řada Sodastream Jet v barvě titan/silver nebo red/silver. Cena 1.890 Kč
  • Špičku nabídky tvoří designové přístroje Sodastream Penguin se skleněnou lahví, která uchovává připravený nápoj svěží a navíc ji lze mýt v myčce. „Tučňák“ se prodává v šedé barvě. Cena 4.490 Kč

Přístroje, bombičky i sirupy lze koupit v široké maloobchodní síti (např. Globus, Albert hypermarket, Datart, Elektroworld, Kika, Makro) a prodávají a v e-shopech www.alza.cz nebo www.mall.cz.

Podrobný seznam prodejních míst a další informace jsou na www.sodastream.cz.

Reklama