Oblíbené sýry Président v praktickém balení oceníte nejen při přípravě studené večeře, ale i pro dochucení nejrůznějších pokrmů nebo jako chuťovku při přátelském posezení. Chcete-li své blízké překvapit opravdu výjimečným pohoštěním, vsaďte na netradiční chuťové kombinace.

syrSkuteční milovníci kvalitních sýrů vědí, že pravý camembert je jedna z největších pochoutek vůbec. Sýr camembert, jehož doba zrání se pohybuje od jednoho do dvou měsíců, je typický vláčným sýrovým těstem a tenkou kůrkou pokrytou ušlechtilou plísní. Každý kus v sobě skrývá přibližně 2 litry kvalitního kravského mléka a je tudíž výborným zdrojem bílkovin a vápníku.

Nejlépe chutná:

  • s čerstvými jahodami nebo grahamovým pečivem
  • s červeným Svatovavřineckým vínem nebo bílým Cremant d´Alsace

 Camembert Président 250g  je k dostání za doporučenou cenu 94,90 Kč.

presidentPotěšte své chuťové buňky a dopřejte jim zážitek v podobě Maasdameru, ostřejšího sýra, který je typický máslovější chutí s ovocným nádechem a texturou s oky. Maasdamer  velice snadno nakrájíte na drobné kostičky nebo nastrouháte pro zapečení. Sýr v bločku si díky své konzistenci zachovává jedinečné aroma, které je výsledkem dlouhého a důkladného procesu zrání.

Nejlépe chutná:

  • s hroznovým vínem, lískovými oříšky nebo kmínovým chlebem
  • s víny typu Frankovka

 

Bločky Président Maasdamer 250g zakoupíte od 79,90 Kč.

Reklama