Adidas uvádí nové sprchové gely s novými vůněmi a zároveň představuje i nové balení. Jsou baleny v nekonvenční trojhranné lahvičce a náplně se liší podle barev. Vybrat si můžete buď tmavě modrou Adidas Woman Sport, tyrkysový Adidas Woman Sport Fitness nebo oranžový Woman Sport Active.


Nový sprchový gel Adidas Woman Sport Active voní po malinách, jablcích a vodním melounu. Tóny santalového dřeva a cedru vám dodají pocit dlouhodobé kondice. Celkový dojem doplňují květinové vůně frézie, fialky, růže a jasmínu.
Adidas Woman Sport Fitness vám přináší vůni citrusů v kombinaci s vůní hyacintu, fialky a ylang. Podmanivost dodávají tóny cedru a santalu.


Abyste byla v těchto letních dnech svěží a plná energie po celý den, můžete péči o tělo doplnit novinkou – Body tonicem. Body tonic Adidas Woman Sport nabízí tři vůně a používá se po koupeli, sprše nebo po sportování. Jeho nespornou výhodou je, že nejenže krásně provoní vaše tělo, ale zároveň obsahuje zvlhčující a zvláčňující složky, které pečují o pokožku. Flakonek s rozprašovačem by v létě rozhodně neměl chybět ve vaší kabelce. Díky rozprašovači se vytváří lehoučká, chladivě osvěžující mlha, která dodá pleti vlhkost a zároveň příjemný pocit. Pro opravdu horké dny, kdy potřebujete okamžité osvěžení, uchovávejte body tonic v ledničce.


Body tonic Original je vůně kombinující ovocné tóny zeleného jablka s květinovou vůní a jemným pižmem. Vůně Active přináší citrusy, vůni květin, cedr, santalové dřevo a ambru. A nakonec Fitness přechází z citrusových nót přes anýzové, až po svěží ovocné a květinové.