Profesionální vlasová péče a styling, který si můžete dopřát

Všichni občas míváme den, kdy nám účes ani za nic nedrží. Ráno se vzbudíme a neposlušné pramínky nám trčí všemi směry. Jindy jsou zase zcela nezkrotné a nedají se učesat. Naštěstí je tu pomoc značky Syoss, která rozšiřuje portfolio špičkových přípravků o dvě novinkové řady. Jde o pečující řadu Syoss Smooth Relax a řadu Syoss Fix & Smooth pro perfektní vlasový styling. Díky těmto profesionálním produktům můžete mít nádherné vlasy každý den a nemusíte přitom trávit dlouhé hodiny u kadeřníka.

syoss

NOVÁ řada vlasové péče - Syoss Smooth Relax

Po dlouhých zimních měsících jsou vlasy velmi choulostivé. Extrémně nízké venkovní teploty, ústřední topení a nadměrné vysoušení horkým vzduchem - to jsou důvody, proč jsou vlasy suché a nepoddajné. Řešením jsou produkty nové řady Syoss Smooth Relax. Vysoce účinná receptura je vyvinuta tak, aby zkrotila i ty nejneposlušnější vlasy. Výsledkem jsou zdravě vypadající vlasy s fascinujícím leskem jako od kadeřníka - a to vše v pohodlí vlastního domova.

NOVÁ řada vlasového stylingu - Syoss Fix & Smooth

Značka Syoss však přináší ještě další pomoc, díky níž vaše vlasy vydrží o poznání déle nádherně upravené. Nová řada Syoss Fix & Smooth nabízí stylingové přípravky s vysoce účinnou recepturou, které pečují o namáhané a suché vlasy, uhlazují je, a zároveň účes zafixují.
Nové produkty vlasového stylingu Syoss Fix & Smooth vhodně doplňují novou řadu vlasové péče Syoss Smooth Relax, a společně tak tvoří kompletní péči pro nepoddajné vlasy.

Portfolio pečující řady Syoss Smooth Relax:

  • Syoss Šampon Smooth Relax, 500 ml - DMOC 119 Kč
  • Syoss Balzám Smooth Relax, 500 ml - DMOC 119 Kč
  • Syoss maska Smooth Relax, 200 ml - DMOC 119 Kč - vlasy intenzivně ošetří během jediné minuty.

Portfolio stlingové řady Syoss Fix & Smooth:

  • Syoss šampon Fix & Smooth, 300 ml - DMOC 119 Kč
  • Syoss pěnové tužidlo Fix & Smooth, 250 ml - DMOC 119 Kč
  • Syoss Fix & Smooth lotion, 150 ml - DMOC 129 Kč - zaručuje pevný a bohatý účes jako z kadeřnického salonu.

Nová péče Syoss Smooth Relax se na pultech obchodů objevila v lednu a řada Syoss Fix & Smooth ji následovala v únoru 2011. Produkty zaručí profesionální výsledek za cenu, kterou si může dovolit skutečně každý. Díky značce Syoss můžete mít krásné vlasy každý den.

Reklama