Na český trh právě přichází nová značka Syoss, která přináší výrobky profesionální vlasové péče, jež jsou určeny pro domácí použití a lze je koupit v běžném prodeji. Obsahuje vše, co pro dokonalou péči o vaše vlasy potřebujete: šampon, kondicionér a vlasovou kúru. Značka Syoss nabízí čtyři různé řady přípravků, které vyhovují odlišným požadavkům různých typů vlasů.

Výrobky nové značky vlasové péče Syoss přicházejí s optimálním řešením pro všechny moderní ženy, které považují upravený vzhled za důležitou součást své osobnosti, ale nechtějí ztrácet čas vysedáváním v kadeřnických salonech. Kompletní systém značky Syoss nabízí profesionální vlasovou péči jako od kadeřníka, která je ale dostupná v běžných obchodech. Každý den si můžete užívat pocit, že jste právě opustila vlasové studio. To nejkvalitnější a vysoce účinné složení všech přípravků zajistí vše potřebné pro nádherné a zdravě se lesknoucí vlasy.

Značka Syoss nabízí ten nejvhodnější systém vlasové péče pro každý typ vlasů. Vybírat můžete mezi řadami Syoss Shine Boost, Syoss Repair Therapy, Syoss Volume Lift a Syoss Color Protect.

Syoss Shine Boost

Produktová řada Syoss Shine Boost je určena pro lámavé vlasy bez lesku. Jedinečná receptura vyhlazuje strukturu vlasů. Obsažené rozjasňující složky dodají vlasům brilantní lesk s kouzelnými odlesky. Kromě šamponu a kondicionéru zahrnuje tato řada také vlasovou kúru pro okamžitý lesk, která se po aplikaci neoplachuje a dodá vašim vlasům nádherný lesk.

Syoss Repair Therapy

Řada Syoss Repair Therapy je určena pro intenzivní regeneraci suchých a poškozených vlasů. Receptura obsahuje hodnotové pečující přísady, které vlasy posílí a dodají jim zářivý lesk. Regenerační systém vlasové péče vlasy vyživuje, pomáhá předcházet jejich lámavosti a poskytuje vlasům hloubkovou regeneraci. Kromě toho zajistí šampon, kondicionér a dvouminutová intenzivní regenerační maska i snazší rozčesávání.

Syoss Volume Lift

Pro jemné a oslabené vlasy bez objemu je určena nová profesionální řada Syoss Volume Lift pro odlehčenou péči bez zatížení. Vysoce účinné složení posiluje vlasy od kořínků a viditelně zvětšuje jejich objem. Šampon a kondicionér Syoss Volume Lift s jemnou lehkostí umyjí a ošetří vaše vlasy, aniž by je zatěžovaly.

Syoss Color Protect

Profesionální řada Syoss Color Protect – to je optimální ochrana barvených, tónovaných nebo melírovaných vlasů. Šampon a kondicionér Syoss Color Protect doplňuje dvouminutová intenzivní maska, která díky svým regeneračním a ochranným účinkům brání vyblednutí barvy a zajišťuje oslňující lesk.

Šampony a kondicionéry Syoss jsou nabízeny v 500 ml balení, 2minutová intenzivní maska a kúra pro lesk v 200ml balení.

Produkty nové značky vlasové péče Syoss najdete na pultech obchodů od března 2009 za jednotnou cenu 119 Kč za kus.

Reklama