Profesionální vlasová péče a styling pro muže

Muži dnes věnují péči o sebe stále více pozornosti, a protože chtějí mít své vlasy v té nejlepší formě, vyžadují profesionální produkty. Dokonce každý druhý muž si nenechá radit od partnerky a přípravky, které bude používat, si vybírá sám. Pokud jde o vlasy, mají muži i ženy rozdílné potřeby. Proto experti značky Syoss přichází s novinkovou řadou Syoss Men - profesionálními vlasovými a stylingovými přípravky pro muže.

Vlasová péče Syoss MEN

Ve své nové řadě přináší značka Syoss dva šampony vyvinuté speciálně pro muže. Syoss Men Anti-Grease Clean & Fresh šampon je určen speciálně pro mastné vlasy. Receptura bez olejů šetrně zbavuje vlasy i pokožku hlavy nadbytečné mastnoty a chrání před jejím vznikem až 48 hodin. Pro muže s normálními vlasy je určen nový šampon Syoss Men Power & Strength. Má vysoce účinné složení, takže posiluje vitalitu vlasů a dodává jim objem. Po jeho použití budou pánové každý den vypadat, jako by právě odešli od kadeřníka.

syoss

Styling Syoss MEN

Široký výběr vysoce účinných stylingových výrobků nabízí mužům nová stylingová řada Syoss Men. Produkty dokonale upraví jejich vlasy, a přitom jim ušetří čas, který by strávili u kadeřníka. V portfoliu najdete stylingový gel Syoss Men Ultra Hold s flexibilním zpevněním a Syoss Men Power Hold Extreme, který díky silné fixaci udrží každý tvar účesu.

Nová kolekce výrobků Syoss Men se na pultech obchodů objeví v únoru 2011. Nové šampony i stylingové gely zaručí profesionální výsledek za cenu, kterou si muži zamilují. Díky značce Syoss se budou cítit, jako by právě vyšli z kadeřnického salonu, a přitom v něm nemusejí strávit ani minutku.

Portfolio pečující řady Syoss Men:

  • Syoss Men Anti-Grease Clean & Fresh šampon, 500 ml - DMOC 119,00 Kč
  • Syoss Men Power & Strength šampon, 500 ml - DMOC 119,00 Kč

Portfolio stylingové řady Syoss Men:

  • Syoss Men Power Hold Extreme stylingový gel, 250 ml - DMOC 129,00 Kč
  • Syoss Men Ultra Hold stylingový gel, 200 ml - DMOC 129,00 Kč

Další doporučení mužům pro péči o vlasy

Unisexový šampon proti lupům Syoss Anti-Dandruff Control

Muže často trápí nevzhledné lupy ve vlasech. Profesionální řešení tohoto problému přináší šampon Syoss Anti-Dandruff Control, který byl na trh uveden loni v červnu. Se svou pečující recepturou poskytuje hloubkovou výživu pokožce hlavy a zabraňuje jejímu vysoušení. Obsahuje totiž jeden z nejúčinnějších prostředků v boji proti lupům - vysoce koncentrovaný Pyrithion zinku. Tato látka bojuje proti lupům již od prvního umytí vlasů a po pravidelném používání zabraňuje jejich návratu až na 6 týdnů.

Více informací hledejte na www.syoss.cz a na www.facebook.com/Syoss.CZ

Reklama