Ať už se vám líbí objemné nadýchané účesy nebo je vám bližší spíše sofistikovaný hladký styl, vašimi nezbytnými pomocníky pro každodenní úpravu vlasů se pravděpodobně staly fény, kulmy či žehličky na vlasy. Vaše účesy jistě vypadají fantasticky, ale horko může vlasům uškodit - zkřehnou a začnou se lámat a třepit. Nyní však lze vlasy při stylingu chránit, a to díky nové řadě Syoss Heat Protect. Vysoce výkonné stylingové výrobky této řady chrání vlasy před škodlivým působením horka, takže můžete vytvářet dokonalé dlouhotrvající účesy bez poškození vlasů.

Řada výrobků Syoss Heat Protect nabízí ultra silnou fixaci a zároveň ochranu vlasů před působením horka. Díky přípravkům Syoss Heat Protect mohou být vlasy nejen dokonale upravené, ale zároveň chráněné před roztřepením konečků a poškozením horkem. Zůstanou tak v kondici a lesklé bez ohledu na typ účesu.

Syoss

Díky přípravkům nové stylingové řady od značky Syoss se pro vás stane úprava vlasů opravdovým potěšením. Přípravky řady Syoss Heat Protect se navzájem perfektně doplňují, takže je ideální používat je všechny zároveň. Díky tomu získáte profesionální řešení pro úžasné dlouhotrvající účesy a zdravý vzhled vlasů. Řada Syoss Heat Protect nabízí:

  • Pěnové tužidlo Syoss Heat Protect, 250 ml - DMOC 119,90 Kč

Pěnové tužidlo Syoss Heat Protect nabízí dokonalé řešení pro každý účes, který vyžaduje fénování. Tato fantastická nová pěna spolehlivě chrání vlasy před horkem a zároveň jim poskytne výrazný objem. Díky svému speciálnímu ochrannému složení obalí jednotlivé vlasy a působí jako tepelný štít před teplotami dosahujícími až 180°C. Chrání tak vlasy před dehydratací a omezuje třepení konečků i lámání vlasů. Ať už se jedná o andělsky kudrnaté lokny nebo o stylově hladké mikádo, toto pěnové tužidlo dodá účesům dlouhotrvající zpevnění bez zatížení.

  • Stylingový sprej Syoss Heat Protect, 250 ml - DMOC 129,90 Kč

Pro dosažení dokonalého vzhledu bývá někdy při úpravě vlasů nutné zvýšit teplotu. V takovém případě je nezbytná vysoká úroveň ochrany před horkem. To je chvíle pro Stylingový sprej Syoss Heat Protect. Chrání vlasy před teplotami dosahujícími až 220°C, a zároveň zajistí, aby byly hladké a přirozeně lesklé. Jednoduše jej naneste na suché vlasy ještě před použitím žehličky nebo kulmy (žehličku nikdy nepoužívejte na vlhké vlasy). Tento přípravek můžete také použít na vlhké vlasy a ochránit je tak před vlivem horka při fénování.

  • Lak na vlasy Syoss Heat Protect, 300 ml - DMOC 119,90 Kč

Lak na vlasy Syoss Heat Protect se stane dokonalou tečkou vašeho účesu. Lak naneste rovnoměrně na vlasy, čímž jim dodáte extra lesk a maximálně silné dlouhotrvající zpevnění. Pokud jej nastříkáte přímo ke kořínkům, dodá vašemu účesu extra objem. Z vlasů lze tento přípravek zároveň snadno vyčesat, aniž zanechá jakékoliv zbytky.

Přípravky řady Syoss Heat Protect jsou na pultech obchodů k dostání od února 2012.

Reklama