Toužíte, aby váš účes opravdu vynikl? Pak se postarejte o to, aby mu nechyběl nádherný lesk. U celebrit a VIP osobností, které si dopřávají péči v luxusních kadeřnických salonech, nejsou lesklé vlasy žádným překvapením. Nyní si však můžete dopřát nádherný dlouhotrvající lesk jako od kadeřníka i vy, a to díky nové kolekci vlasové kosmetiky Syoss Glossing. Přípravky pečující řady Syoss Glossing během svého působení fantastický lesk ve vlasech zapečetí. Stylingová řada Syoss Glossing Hold pak vlasům poskytuje extra silnou celodenní fixaci a dlouhotrvající lesk, aniž by je zatěžovala.

Dodat vlasům dlouhotrvající lesk není vůbec složité, pokud však máte možnost si kdykoli zajít do kadeřnického salonu. Taková péče však není běžně dostupná pro každého. Pokud věnujete pozornost trendům a toužíte po nádherně lesklých vlasech, sáhněte po nové produktové řadě vlasové kosmetiky Syoss Glossing. Produkty totiž nabízejí dlouhotrvající zářivý lesk jako od kadeřníka, kterého lze dosáhnout při obvyklé domácí péči a úpravě účesu. Složení těchto produktů bylo vyvinuto ve spolupráci s kadeřníky a stylisty a přináší profesionální kvalitu za velmi dostupnou cenu.

Syoss

Řada Syoss Glossing

Receptura řady vlasové kosmetiky Syoss Glossing pro normální vlasy bez lesku je založena na inovativní technologii, která dlouhodobě uzamkne lesk ve vlasových vláknech. Profesionální složení s obsahem Pro-Cellium keratinu vyhlazuje povrch vlasů a každý vlas pokryje tenoučkou neviditelnou vrstvou, která vlasům dodá dlouhotrvající fantastický lesk. Dokonalého výsledku dosáhnete používáním všech produktů této řady - šamponu, kondicionéru, závěrečné péče a kúry pro lesklé vlasy.

  • Šampon Syoss Glossing, 500 ml – DMOC 120,90 Kč

Šampon Syoss Glossing je dokonalou volbou pro ženy, které chtějí nejenom pečovat o své vlasy, ale také jim zajistit dlouhotrvající lesk. Účinné složení s obsahem Pro-Cellium keratinu při mytí ve vlasech uzamkne lesk, posílí jejich strukturu, vyhladí a zacelí jejich povrch a zaručuje tak nádherný vzhled původně mdlých a normálních vlasů.

  • Kondicionér Syoss Glossing, 500 ml – DMOC 120,90 Kč

Použití kondicionéru Syoss Glossing předchází zacuchání vlasů, které se okamžitě po umytí lépe rozčesávají. Přípravek posiluje strukturu vlasů, vyhlazuje je a zaceluje jejich povrch a dodává jim atraktivní zářivé odlesky.

  • Závěrečná péče Syoss Glossing, 100 ml – DMOC 201,60 Kč

Tento přípravek představuje závěrečnou péči pro krásný lesk, hedvábnou poddajnost a dlouhotrvající zářivé odlesky. Lze ho použít na ručníkem vysušené vlasy, ve kterých uzamkne intenzivní lesk, nebo jako závěrečný krok při úpravě suchých vlasů. Tento všestranný produkt se stane nepostradatelným pomocníkem při každodenní péči o vaše vlasy.

  • Kúra Syoss Glossing, 250 ml – DMOC 120,90 Kč

Aplikuje se na vlhké vlasy, vmasíruje se do nich a opláchne. Díky svému inovativnímu složení dodává při pravidelném používání tato kúra vlasům svůdné zářivé odlesky, které vydrží až deset dní. Profesionální složení s obsahem Pro-Cellium keratinu vlasy posiluje, pečuje o ně a dokáže v nich dlouhodobě uzamknout lesk, aniž by je zatěžovalo.

Řada Syoss Glossing Hold

Řada Syoss Glossing Hold nabízí 24 hodin trvající extra silnou fixaci a lesk. Její účinné složení se systémem Pro-Styling vlasy extra silně zafixuje a umožní jejich dokonalou úpravu bez lepení a lámavosti. Díky uzamknutí lesku vlasy nádherně září a třpytí se.

  • Lak na vlasy Syoss Glossing Hold 100 ml – 120,90 Kč

Tento přípravek představuje dokonalou tečku za úpravou jakéhokoli účesu. Upravený účes nalakujte ze vzdálenosti 30 cm. Sprej vlasům poskytne extra silnou fixaci
a dlouhotrvající lesk, který vydrží i 24 hodin. Nezanechává ve vlasech zbytky a lze ho jednoduše vyčesat.

  • Pěnové tužidlo Syoss Glossing Hold, 250 ml – 120,90 Kč

Do vlhkých vlasů rovnoměrně aplikujte plnou dlaň pěnového tužidla Syoss Glossing Hold a účes upravujte podle libosti. Toto pěnové tužidlo vlasům poskytne 24hodinovou fixaci bez slepení a ozdobí je dlouhotrvajícími zářivými odlesky, které fénováním ještě více vyniknou. 

Nové výrobky Syoss Glossing se na pultech obchodů objeví v lednu 2013.