Barvíte-li si vlasy, jistě toužíte po tom, aby váš nádherný a zářivý odstín vydržel co nejdéle. Bohužel se často stává, že barevný efekt po pár umytích mizí a radost z krásné hřívy je pryč. Řešení nyní přináší značka vlasové péče Syoss v podobě inovované řady Syoss Color Luminance & Protect. Receptura je postavena na efektu laminace, který uzavírá ve vlasech barevné pigmenty a zachovává intenzitu barvy a její zářivý lesk.

Syoss Color Luminance & Protect je řada vlasové péče profesionální kvality, která přináší kadeřnickými salony testovanou technologii laminace do maloobchodních prodejen a řeší tak náročné požadavky zákazníků. Trikem je laminace, která uzavírá barevné pigmenty do vlasu a zabraňuje rychlému vymývání barvy. Šampon vlasům navíc dodává dvojitý lesk.¹ Pro získání nejlepších výsledků se doporučuje používat šampon v kombinaci s kondicionérem a intenzívní kúrou. Tím pomůžete uchovat 90% intenzity barvy, dokonce i po deseti týdnech.

Syoss

  • Šampon Syoss Color Luminance & Protect - uzavírá ve vlasech barevné pigmenty pro zářivý lesk barvy. Pro dvojnásobný lesk a zářivé odlesky barvy vlasů.
  • Kondicionér Syoss Color Luminance & Protect - chrání barvu vlasů před vyblednutím, uhlazuje vlasové vlákno a uzavírá ve vlasech barevné pigmenty. Usnadňuje rozčesávání vlasů.
  • Intenzivní kúra Syoss Color Luminance & Protect - chrání barvu vlasů před vyblednutím a zajistí intenzívní hloubkovou péči a regeneraci vlasů.

Portfolio řady Syoss Color Luminance & Protect:

  • Šampon Syoss Color Luminance & Protect, 300 ml – DMOC 89,90 Kč
  • Šampon Syoss Color Luminance & Protect, 500 ml  – DMOC 129,90 Kč
  • Kondicionér Syoss Color Luminance & Protect, 300 ml – DMOC 89,90 Kč
  • Kondicionér Syoss Color Luminance & Protect, 500 ml – DMOC 129,90 Kč
  • Intenzivní kúra Syoss Color Luminance & Protect, 200 ml – DMOC 129,90 Kč 

Nová řada Syoss Color Luminance & Protect je k dostání v obchodech od ledna 2015. Více informací o vlasové péči značky Syoss naleznete na www.syoss.cz

* Dvojnásobný barevný lesk – dosažený při používání šamponu SYOSS COLOR LUMINANCE & PROTECT

Reklama