„Můj syn byl vždy fešák od pohledu. Jeho dosavadní partnerky byly tudíž taky nádherné, chytré a milé, ale to, co přivedl domu teď? Z toho jsem znechucená,“ vypráví rozčílená Blanka. Její syn si přivedl domu novou přítelkyni, která je jen o čtyři roky mladší než ona. To ale není vše, co paní Blance vadí.

Blanka chce jako každá matka pro svého syna jen to nejlepší. Všechny jeho dosavadní přítelkyně se jí líbily, ale nyní přivedl poslední, prý tu pravou a ta se paní Blance ani za mák nelíbí. „Těšila jsem se na novou přítelkyni mého syna. Když jsem ale viděla, co s ním přišlo, málem mě trefilo,“ začíná vyprávět Blanka. Kamenem úrazu číslo jedna je to, že přítelkyně Blančina syna je jen o čtyři roky mladší, než ona. Dále to jsou její čtyři děti a v neposlední řadě, že nemá práci. „Nejhorší na tom je, že syn si tohle vůbec neuvědomuje. Má nasazené růžové brýle a vidí vše zalité sluncem. Věkový rozdíl mu nevadí, naopak, prý je to alespoň zkušená ženská. Její děti má rád a práci si prý jistě brzy najde, zatím jí prý finančně bude pomáhat. Při těchto slovech jsem myslela, že už bouchnu. Sám má málo a ještě živit starou ženskou a čtyři parchanty?!“

woman

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

První polovinu života nám znepříjemňují rodiče, druhou děti.
Neznámý autor

Zdroj: www:citaty.net

Paní Blanka je na jednu stranu ráda, že syna očividně skvěle vychovala, za což mluví jeho gesta, ale stejně si jejich vztah nepřeje. Svůj názor mu řekla, ale on ho nepřijal. „Vystartoval na mě a byla akorát ošklivá hádka. Naštval se a odjel. Nemluvila jsem s ním skoro dva měsíce. Volala mi však jeho přítelkyně, to oslovení mi ani nejde přes jazyk, chtěla si to vyříkat. Samozřejmě jsem jí bez okolků vše řekla. Chápe to, ale prý já mám pochopit, že se milují a je jim fajn.“ Ani po telefonátu s přítelkyní svého syna Blanka názor nezměnila. Jenže jako matka cítí stesk po svém jediném synovi. Moc jí chybí, ale nechce udělat krok zpět a omluvit se synově přítelkyni, což je jeho požadavek, aby za matkou přijel. „Rozhodně se nebudu té paní omlouvat. Ona by měla pochopit, že ničí život jemu a že to nemá budoucnost. Nechápu, čím ho ta ženská tak oblbla,“ rozčiluje se Blanka. „Budou doufat, že je natolik inteligentní, že mu to za pár týdnu dojde a vykašle se na ni,“ dodává na závěr.  

Čtěte také:

Reklama