Věci pod postelí, to je věčné téma. Doma tam nacházím pořád něco, vzhledem k tomu, že můj malý synek místo pod lůžkem rád používá jako schovávačku pro všechno možné co najde. Takže jsem odtamtud vytáhla svoje nové lodičky, kamínky z ulice, všechny možné sušenky, které jsou samozřejmě rozbalené a způlky snědené... A může mu to člověk říkat horem dolem, že pod postel se tyhle věci nestrkají, ale on si to tam schovává dál.

Největší vrchol však byl, když jsem tam našla svoje krajková tanga, která jsem už půl roku nemohla nikde najít. Manžel si ze mě dělal srandu, že jsem je zapomněla někde u milence. Nevím, proč ten můj synek má takovou úchylku na moje boty a prádlo, ale pořád je to lepší než nacucané lízátko.

Kamila


Váš synek má asi stejný vkus jako vy, buďte ráda, že vám vaše obleční nekritizuje. I když bůhví, co znamená to, že ho před vámi schovává.

A co děti schovávají pod postel vám, ženy-in? Napište mi také na mail redakce@zena-in.cz a vyhrajte cenu, která vám dětstké rošťárny plně vynahradí.

A máme tu jedno pískle!

Co je malé to je hezké, říkají pánové. My ženy bychom s tím jistě nesouhlasily. Každopádně, co je mladé... Hm... Má možná větší výdrž a je s tím větší legrace. I když u tohohle bych se bála trestního činu, má to vůbec občanku?

Reklama