Milá redakce, milé kamarádky ze ženy-in,
 
dovolte, abych se s Vámi taky podělila o jednu oslavu a doufám, že se u toho pobavíte.
 
Mám 15 letého syna, který dělal letos přijímací zkoušky na stavební průmyslovku. Byla to jeho vysněná škola, o ničem jiném nechtěl ani slyšet. Protože je na tuhle školu docela nával a naše vláda letos prosadila bezva zákon, že na přihlášku se může napsat jen jedna škola a šmytec, dovedete si jistě představit nervy, které jsme celá rodina prožívali.
 
V inkriminovaný den, pondělí 18. dubna jsem v práci za nic nestála, bylo to k nepřečkání. Teprve odpoledne, když jsem se dozvěděla, že je udělal a dokonce velmi dobře, spadl mi kámen ze srdce.
 
Tohle s námi prožívali i naši nejlepší kamarádi ze Šumavy, Fanda a Marcela. Ten den lítaly SMS zprávy sem tam. Jsem jim velmi vděčná, že mě podrželi a neustále povzbuzovali, když jsem propadala beznaději, ujišťovali mne,  že vše dobře dopadne. Proto jsme po příjezdu na Šumavu, kde máme chalupu, v sobotu u našeho obligátního grilování , vydatně na tuhle akci připili.
 
No co vám budu vykládat, já jinak dle mínění jiných velmi pečlivá matka, nechala jsem svého mladšího 7letého syna spát u ohně na plastové židličce, přikrytého jen dekou do 02.00 hodin než oslava skončila. Nebudu ani popisovat, že jsem zapomněla že tam vůbec spí a nijak ho nepřidržovala, takže stačilo jedno větší zavrtění ze spánku a byl by spadl na tvrdou dlažbu.
 
Budiž mi útěchou, že můj mozek byl ovládnut alkoholem a fakt jsem nevěděla, co dělám. Matně si vzpomínám, že Fanda s Marcelou odcházeli domů, pak mám okno a pak jsem se probudila v 04.00 hod. ležíc v koupelně na zemi. Druhý den kolem mě starší syn opovržlivě prošel, řka - teda mami, ty jsi zas včera vypadala - a že to bylo hlavně kvůli němu, to už nedodal.
 
Fotky bohužel anebo možná bohudík žádné nemám.
 
P.S. Druhý den ráno jsem se divila, od čeho jsou polité schody a když mi kamarád řekl, že jsem ještě v 02.00 hod.ráno vařila kafe a pak ho cmrndala po schodech, nemohla jsem tomu ani věřit. Takové jsem měla okno.
Stydim stydim. Žábina.
 

Nestyď, nestyď - je to lidské...
 
No jseš horkou kandidátkou na nějakou z cen :
 

Kosmetika Dove a knihy :

"Pro ty, co makají jak diví" od Bradley Trevor Greive
"Jak zatočit se slimáky" - 50 vážně  míněných i bláznivých způsobů, jak přelstít nepřítele zahrad
"Tygřice" od Valerie Gibsonové - aneb vtipný a účinný návod pro všechny dámy, které by rády ulovily mladšího zajíčka.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama