Dějkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Spíš než o výhodné koupi, je o výhodném nálezu, ael i tak za příspvěek čtenářce s nickem enka14 děkujeme

Hezký den, Myšičku dnes asi opravdu netrumfne nikdo a já už vůbec ne. Vlastně si na nějakou opravdu výhodnou koupi ani nevzpomínám.  Snad jen - v době kdy u nás začaly sekáče, potřeboval syn bundu. Jednu pěknou, lehounkou jsem vybrala, zaplatila 10,- tenkrát ještě Kčs.

Synkovi se taky líbila a při zkoušení zajel rukama do kapes. Vytáhl v igeliťáku smotaných asi 25 německých marek. Tenkrát to znamenalo něco kolem pěti stovek a skoro jsme se o ně poprali. Zvítězil kompromis, on ve svých letech nemohl marky směnit, tak jsme jeli halb um halb.

Přiznávám se, že ještě dlouho jsem chodila do sekáčů za účelem nenápadného šacování kapes, ale krom pár kapesníků jsem už žádný poklad nenašla.

Jinak je pro mě výhodná každá koupě výrobku, který se mi hned po záruční době „nepodělá“ a v tom jsem měla (ťukám), až na jeden toustovač v akci, štěstí a snad budu mít dál.

enka1

To máte pravdu, zákon schválnosti dí: Když se to má „podělat“, podělá se to po záruční lhůtě.

Jak jste na tom s výhodnými nákupy vy, milé ženy-in? Rády nakupujtete na trzích, v bazarech, zastavárnách a vetešnictvích? Baví vás hledat „poklady“? Co jste kdy výhodně koupila? Jste sběratelka starých věcí? Pochlubte se, co jste kde objevila úžasného? Pochlubte se i výhodnou koupí nového zboží.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž: Obr.4

soutěž4

K čemu sloužil tento nástroj?

Reklama