Máme tu první čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu. Čtenářka Vojtik chtěla být učitelkou v mateřské školce, později vedoucí pošty. A to se jí také splnilo. A její syn míří ještě výš. Chce být ministrem dopravy nebo ředitelem školy.

Posílám příspěvek do dnešního tématu -čím jsme chtěli být jako děti...

Já jsem si vždy přála být učitelkou v mateřské školce,strašně se mi líbilo, že si paní učitelka s dětmi vlastně celí den hraje,chodí na procházky a že nemusí nic dělat:)....Vydrželo mi to asi až do 7 třídy,kde jsem viděla,že na to nemám, neodpovídalo tomu hlavně moje vysvědčení.Přemýšlela jsem tedy kam po škole,co by mne tak mohlo bavit(neumím si představit,že bych dělala něco, co bych nechtěla). Paní učitelka mi radila ať jdu na kuchařku, jako moje maminka,ale zrovna vaření je ta věc co mne nebaví.

Našla jsem si spojovou manipulantku,práce na poště by mne bavila a dokonce by ze mne mohla být i vedoucí pošty - tenkrát se tomu všichni smáli - já a vedoucí pošty.V osmé třídě jsem úspěšně složila přijímačky,vyučila se a je ze mne vedoucí malé venkovské pošty.Práce mne byví,ale někdy se najdou lidé (a teď často i vedení), kteří tu práci trochu znepříjemní.Ale neumím si představit,co jiného bych dělala.

Jsem zvědavá co bude z mých dětí,syn si přeje být ministrem dopravy a když nebude mít práci bude ředitel školy nebo také pošťák.Míří vysoko,ale je to teprve prvňáček,tak si to může dovolit....Držím mu palce,ať se mu povede najít takové zaměstnání,které by ho bavilo.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Dnes si povídáme o tom, čím jsme v dětství chtěli být. Více se dozvíte ZDE. Hledáte inspiraci? Pak nahlédněte do dnešního článku Čím jsme v dětství chtělí být? A čím jsme se stali?

Svoje příběhy, které můžete doplnit i obrázkem vašeho pracoviště nebo vás v akci, posílejte na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Dnes je ve hře kosmetický balíček obsahující Pinnacle - tělové mléko s vůní mandlí a pemzu, dále můžete získat Activ F - šampon pro ženy proti padání vlasů a připraveno máme i něco sladkého.

Reklama