Ačkoli na nějakém místě prokazatelně nikdy nebyl, podává o něm detailní informace - touto schopností olývá syn čtenářky Pajdy. Konkrétní příklad, který Pajda zaslala jako příspěvek k dnešnímu tématu, se týká rodinného domku.

Čtenářka Pajda má zvláštního syna. Jak je možné, že zná detaily o rodinném domku, ve kterém nikdy nebyl? Pajda mi o tom napsala příspěvek k dnešnímu tématu...


Už jsem tady psala, jak jsme koupili domek - a já do něj měla doma „omylem" atypické záclony, znala tam každý kout a dokázala najít, co kde je jen pomocí svých pocitů, že jsem v domku byla v době, kdy sloužil jako statek a chovalo se v něm zvířectvo a bydlelo tam osm lidí. A abych tomu nasadila korunu, zjistila jsem, že domek je opravdu po mé vzdálené příbuzné - ovšem natolik vzdálené, že moje rodina se s ní téměř nestýkala.

A aby toho nebylo málo, podařilo se nám koupit na opačném konci vesnice menší domek pro syna. Problém je v tom, že on vevnitř nikdy nebyl, protože tam je zatím nájemník, ale zato přesně ví, co a jak tam je. Rozložení místností dokázal popsat ještě dřív, než jsme se tam byli podívat. Opravy a problémy, které s domkem jsou, zná také - je mnohem jednodušší se jej zeptat, než se tam jít dívat, stejně nic nového nezjistíme. Doufám jen, že tenhle není taky po přízni...

Pajda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Déjà vu

  • Prožila jste někdy déjà vu?
  • Jakou situaci byste chtěla prožít znovu?

Dnes je téma dvojí. Předpokládám, že většina z vás (i když se možná mýlím) se s jevem déjà vu nesetkala, milé čtenářky. Budu ale rád, když mě vyvedete z omylu a napíšete mi své zkušenosti s tímto jevem. Pokud jste ale skutečně déjà vu nikdy neprožila, můžete přispět i tak: Napište mi, jakou jednu konkrétní situaci byste v životě ráda prožila znovu a proč - důvody mohou být různé, například byste se ráda zachovala jinak, anebo to bylo něco tak nádherného, že byste to chtěla zopakovat. A samozřejmě mám pro vás připravený malý dárek, tedy pro jednu z vás, která k tématu přispěje; dárkem je krásná pikniková sada s příborem a prkénkem, viz obrázek níže. Chcete-li mít šanci, získat tuto sadu, napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu na e-mailovou adresu níže.

pic

Rychloturnaj v piškvorkách

Dnes hrajeme Rychloturnaj v piškvorkách. Více na následujících odkazech...

Reklama