Robert Vano

Soutěž mužské krásy a hlavně sympatií Sympaťák roku má dalšího odborného porotce. Světoznámý umělecký fotograf Robert Vano, který proslul zejména, jako tvůrce originálních mužských aktů bude rozhodovat o vítězi - Sympaťákovi roku pro rok 2010.

Mistr Vano přijal nabídku k účasti v porotě s radostí a s potěšením. Vzhledem k tomu, že finalistů Sympaťáka roku bude dvanáct, jednáme s Robertem Vanem o nafocení obrazového kalendáře pro rok 2011, právě s jednotlivými finalisty soutěže." říká tiskový mluvčí akce Luboš Xaver Veselý.

Do soutěže Sympaťák roku se mohou hlásit muži od 17 do 40 let, občané České nebo Slovenské republiky, prostřednictvím internetových stránek www.sympatak-roku.czV této chvíli máme přihlášeno cca. 250 uchazečů, jedenáct finalistů vyberou členové poroty v castingových předkolech a dvanáctého finalistu pošlou do finále posluchači rádia Frekvence 1, ten rovněž získá titul Sympaťák Frekvence 1." dodává tiskový mluvčí.

Finále soutěže proběhne 22. května 2010 v Praze. V porotě zasednou mj. Heidi Janků, Zuzana Belohorcová, Jiřina Švorcová, Eva Jurinová, Eva Decastelo atd.

Reklama