Ve vzduchu je už cítit jaro a vy jistě nedočkavě vyhlížíte příležitost, kdy budete moci vyndat ze skříně vaše oblíbená trička, halenky a lehké šatičky a vychutnat si první teplé dny plné slunce. Udělejte si radost a pořiďte si nějakou módní novinku podle posledních trendů. A nezapomeňte ani na kosmetiku! Značka Fa od Schwarzkopf & Henkel nabízí s nadcházejícím jarem hned tři novinky, které vás zaručeně nezklamou. Jde o nové deodoranty Fa Purple Passion, Fa Sensitive s přírodními výtažky z květů bavlny a novou řadu Fa Rice Dry s přírodními rýžovými výtažky.

Fa pro pocit příjemné svěžesti
Přivítejte jaro svěžími novinkami od Fa!

Fa Rice Dry
Nová řada Fa Rice Dry s přírodními rýžovými výtažky nabízí deodoranty v podobě deospreje, roll-onu a deosticku. Díky vysoce účinné receptuře zajišťují tyto deodoranty spolehlivou ochranu před pocením a nepříjemným tělesným pachem po celých 24 hodin.

Rýže jako přírodní složka dokáže velmi efektivně absorbovat vlhkost. Proto zaručují deodoranty Fa Rice Dry, díky obsahu rýžových výtažků, příjemný pocit suché a svěží pokožky.

Řada deodorantů Fa Rice Dry nabízí tyto produkty:
• Fa Rice Dry deosprej za DMOC 74,90 Kč.
• Fa Rice Dry roll-on za DMOC 69,90 Kč.
• Fa Rice Dry deostick za DMOC 74,90 Kč.

Fa Purple Passion
Pokud právě toužíte po změně a hledáte novou smyslnou vůni, vyzkoušejte novinku Fa Purple Passion. Okouzlí vás svými jemnými a sametovými tóny a dodá vám pocit ženské smyslnosti. Kromě příjemné vůně nabízí deodorant Fa Purple Passion zároveň spolehlivou 24hodinovou ochranu před nepříjemným tělesným pachem.

• Deodorant Fa Purple Passion je k dostání ve variantě deospreje za DMOC 74,90 Kč.

Fa Sensitive
Nový deodorant Fa Sensitive s jemnou dámskou vůní nabízí účinnou recepturu antiperspirantu, a proto zajišťuje spolehlivou 24hodinovou ochranu před vznikem potu a tělesného pachu. Jeho jemné složení bez alkoholu s přírodními výtažky z květů bavlny šetrně pečuje i o citlivou pokožku.

O bavlně je známo, že má dobré absorpční účinky a je jemná k pokožce. Těchto jejích vlastností je využito v jemné receptuře nového deospreje Fa Sensitive, který šetrným způsobem účinně omezuje pocení.

• Deodorant Fa Sensitive je k dostání ve variantě deospreje za DMOC 74,90 Kč.

Fa pro pocit příjemné svěžesti. Více na www.svezest-fa.cz

Chcete s námi tyto novinky vyzkoušet? Pak se zapojte do krásné soutěže provoněné ingrediencemi kosmetiky Fa! Výherkyně poprosíme o jejich vyjádření, jak se jim novinky líbily, co si o nich myslí…

Reklama