Milenka, žena, která slouží především jen coby kamarádka do postele. Někdy ale toto „přátelství“ může přerůst v něco víc, vlastně se to děje celkem často. Bohužel to ale ve většině případů končí dosti obdobně, dotyčné zbydou jen oči pro pláč, muž zůstane s manželkou. Případ Terezy je jiný, a to ve všech směrech.

„Hned po našem seznámení mi Tomáš narovinu řekl, že je ženatý a má děti. Byla jsem zklamaná, tolik se mi líbil a zajímal mě. Tím to ale neskončilo, začali jsme spolu spát. Zpočátku šlo pouze o sex, velmi kvalitní sex, později jsme spolu trávili víc a víc času,“ vypráví Tereza. Jak to tak bývá, i ona se do svého milence zamilovala.

láska

Tereza si tento cit nechtěla přiznat, věděla, jak to chodí. Odolávala, ale stejně tomu propadala. Tomášovi vše řekla, také dodala, že tímto jejich poměr končí, nechtěla se dál trápit. „Chápal to. Několik dni jsem probrečela a najednou se u dveří objevil. Oznámil mi, že mě také miluje, odejde od rodiny a bude se mnou. Byla jsem šťastná, ale děsilo mě, co bude.“ Následoval vyhrocený rozvod a boj o děti. Tomášova manželka to nesla špatně, očkovala děti proti němu. Později ale přeci jen zmoudřela a vše se uklidnilo. Vše se zdálo být zcela ideální, ovšem nedávno se v Tereze cosi zlomilo.   

Nenechte si ujít:

„Už to není jako dřív, mám ho ráda, ale už s ním nechci být. Nevyhovuje mi, že máme téměř každý víkend jeho děti, nemáme tedy čas sami na sebe, když už můžeme být spolu, je dlouho do večera v práci. Je unavený, nikam se mu nechce atd. Už ani ten sex nestojí za nic. Zkrátka, nebaví mě to. Připadám si jako po 30 letech manželství, a to jsme spolu oficiálně rok a půl.“ Tereza je rozhodnutá k rozchodu, jenže má velké výčitky za to, co on kvůli ní udělal. „Kdyby to byl normální chlap bez této minulosti, ihned to skončím, jenže v tomto případě je to jiné. Opustil kvůli mně rodinu, přestěhoval se, změnil práci, aby měl více peněž vše utáhnout. Vůbec nevím, jak mu to říct, já opravdu takhle žít ale nemůžu a ani nechci. Je mi ho ale hrozně líto.“

Čtěte také: