píše o svých zlušenostech naše čtenářka s nickem Tulinka. Až uvidíte její fotky v plavkách dáte jí jistě za pravdu. Vypadá skvěle ve všech.

S výběrem plavek si užívám každý rok před dovolenou. Musí mě praštit do očí, abych si je koupila. Druhá otázka je, jak se v nich budu cítit.

Nikdy neponechám nic náhodě a nespoléhám na to, že je pořídím až na místě pobytu. Nejraději nosím dvojdílné String bikiny.

Mé poslední jednodílné, co jsem měla na sobě byly někdy před dvaceti lety. A i když byly jednodílné, byly dost odvážné. Dříve se nosily hodně vykrojené.Takové jaké nosila Pamela v Pobřežní hlídce.

Zůstala jsem věrná dvojdílným. Jen měním střihy. Prošla jsem i obdobím, kdy se nosila Tanga. U většiny žen ne příliš oblíbený. Ale na opalování byly nejlepší. Stačilo zvolit správnou velikost a nikde nic netlačilo. Nikdy jsem nepřišla na chuť koupit si nohavičkové. Necítila bych se v nich dobře.

A co se týče pořizování. Mám už nějaký rok svůj oblíbený obchůdek, kde se dají kombinovat velikosti. S tím mám problém, že mám jinou velikost vršku a jinou spodku. Nepořizuji si už ani nějak drahé. Nevidím příliš velký rozdíl mezi značkovými za pořizovací cenu od tisíc korun a výš nebo za cenu kolem tři sta korun. Svůj účel splní i ty levnější, které stejně zničím v bazénu nebo v sauně.

Letos jsem si plavky pořídila úplně náhodně. A protože jsem do té doby měla doma takové nevýrazné barvy, tak jsem si řekla, že ty neonově růžové musím mít. K létu a opálené kůži tahle barva patří. Jediná nevýhoda. Už z dálky jste vidět.

Posílám pár ukázek plavek, které jsem si pořídila loni. Ty tygrované jsem unosila i na letošní dovolené. A letošní růžové s push-up podprsenkou.

plavky

pavky

plavky

Tulinka

Milá Tulinka, s takovou postavou byste mohla dělat plavkovou modelku

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom plavkami vy, milé ženy-in?

  • Jaký druh plavek máte nejraději? Bikiny, tankiny, nebo plavky v celku?
  • Střídáte plavky podle příležitosti?
  • Koupila jste si letos nové? Pochlubíte se fotkou nebo alespoň popisem?
  • Co vám dělá největší problém při shánění plavek?
  • Podle čeho si je vybíráte? Dáte na trendy, nebo máte svůj oblíbený typ, střih, či barvu?
  • Jak často si plavky kupujete? Jak dlouho vám plavky vydrží?
  • Napište nám nějakou plavkovou příhodu?

Na vaše příspěvky a fotky plavek, či (nejlépe) vaší osoby v plavkách se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz  

A na co se můžete těšit vy?

Připravila jsem si pro vás balíček kosmetiky Dove, který se vám může v létě hodit. Deodorant a antiperspirant s vitamínem E a F

dove

Reklama