Cítím se teď daleko líp, jsem sexy, chci se najednou ukazovat a vypadat luxusně, napsala čtenářka Dante Alighieri. Chcete i Vy vypadat sexy a luxusně? Přečtěte si její radu, jak na to.

Jestli hubnu do plavek? Nejen do nich! Začala jsem v listopadu - dohnala mě k tomu máma, která začala v září a zvolená strategie jí fungovala. Naše „dieta“ je založená hlavně na proteinových nápojích. Od začátku novému režimu jsem jedla pořád skoro stejně jako předtím, skoro denně sladké a k tomu akorát pila koktejl. Jen tak bez práce, bez odpírání a bez cvičení jsem za 4 měsíce po obvodu ztratila 3 cm (bohužel i prsa). Měření přístrojem prokázalo, že mi mizí tuk a rostou svaly. 3 cm je hodně a je to na mně vidět. Na vlastní kůži jsem poznala, že bílkoviny jsou při hubnutí klíčové.
Ovšem 4. měsíc se hubnutí zastavilo. Už nestačí jen pít koktejl, musela jsem přitvrdit, ale problém mi to nečiní. Díky dostatku bílkovin nemám chutě, protože tělo je vyživené a nehoní ho mlsná. Taky jsem začala cvičit a posilovat. Tělo se mi tedy hodně zpevnilo už jen díky přísunu bílkovin, kterým jsem se předtím vyhýbala obloukem (maso, vejce, sýry), ale už to chce taky trochu mého přičinění.

Těším se, že se dostanu zpět na svoje ideální míry, tedy že přes zadek budu mít místo startovních 105 cm opět aspoň 95... A taky že se mi moje alarmující hodnota tuku v těle (30 %) dostane do fitness pásma (20 %).

Cítím se teď daleko líp, jsem sexy, chci se najednou ukazovat a vypadat luxusně. Daleko víc se starám o celé tělo a o to, jak vypadám, protože mě to po ztrátě těch 3 cm mnohem víc těší. Takže jsem si nakoupila drahé výrazné rtěnky, nosím červený lak na nehtech, upnuté oblečení... :) Taky mám lepší náladu a více radosti v životě. Ten tuk už mě tížil a zbavovat se ho stojí za to nejen kvůli vzhledu, ale hlavně pro zdraví.

Dante Alighieri

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Reklama