Další příspěvek je od čtenářky, která si v pokojíčku vyvěsila skotského fotbalistu. A proč zrovna tento idol? Čtěte a dozvíte se víc!

Milá Elis 19, se svým idolem jste byla v tu dobu originální, to se musí nechat:) Hezký den!


Pěkný den, vaše dnešní téma mě přeneslo o hezkou řádku let zpátky do doby, kdy jsem se svou o dva roky starší sestrou sdílela společný pokojík. Zatímco její polovina pokoje byla doslova zahlcena plakáty Evy Pilarové, Nadi Urbánkové, Václava Neckáře a jako pravý poklad jim vévodil z ciziny dovezený plakát skupiny ABBA, já měla vedle postele pověšený pidiobrázek skotského fotbalisty Kennyho Dalglishe.

Bylo mi tehdy asi dvanáct let, pořádně nevím důvod proč jsem si vybrala zrovna jeho portrét, ale vím, že se mi moc líbil, hlavně jeho krásná bohatá hříva kudrnatých vlasů.

V té době se také myslím hrálo nějaké mistrovství světa v kopané a já mohla svého oblíbence sledovat i v reálu.Sestra ze mě měla legraci, ale já si svůj černobílý obrázek vzít nenechala.

Ale asi nějaký malý skrytý význam to mělo, protože když jsem poznala svého manžela, byl to sportovec, sice v té době s kraťoučkým vojenským sestřihem, zato když mu posléze vlasy dorostly, vyklubal se z něj kudrnatý blonďák :-)

Elis19

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Vaše idoly na zdi

  • Kdo vám visel na zdi?
  • Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?
  • Proč jste vaše idoly zbožňovali?
  • Nebo jste nikoho neobdivovali?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá tuto skvělou kosmetiku: make-up Maybelline, nový krémový deodorant Garnier a třpytivé stíny pro královnu noci ze Sephory. :)

kosm¨

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu IDOLY. Předem děkuji!

Reklama