Léto si žádá jediné – dokonalé a vymazlené poprsí, díky kterému nebude žádná žena sedět v koutě!

Ať chceme, či nikoli, plavková sezóna je opět v plném proudu, a proto je potřeba brát svá ňadra opět na zřetel.

poprsí

Nejčastější řešení pro zlepšení stávající situace, které ženy napadá, je většinou plastická operace. Ale ruku na srdce, milé dámy… Nejen, že je tato varianta poměrně finančně náročná, ale co hůř, nese s sebou velkou dávku rizika a představuje obrovskou zátěž pro ženský organizmus. Pokud vás trápí otázka, zda se dá skalpel plastického chirurga nějak fikaně obejít, a přesto mít ňadra opět jako ze škatulky, máme pro vás několik rad, jak své okolí šokovat!

Pečujte o pokožku celého těla

poprsí

Vznik pupínků a barevných skvrnek se netýká pouze vaší tváře. Komplikace spojené s nedostatečnou péčí o pokožku se většinou markantně projeví také v oblasti hrudníku a dekoltu. Právě ten si v horkých letních dnech žádá zvýšenou péči, aby mohla být pokožka pružná a vláčná. Vlivem vysokých teplot totiž dochází k většímu pocení a následnému zapaření. Věnujte proto také svému poprsí důkladný peeling, který namáhané partie prokrví a vyčistí. Uznejte sama, že i kdybyste měla prsa sebevětší, s nevzhlednou vyrážkou příliš parády neuděláte.

Cvičte chytře!

poprsí

Máte pocit, že máte malá prsa a závidíte bohatě obdařeným modelkám a herečkám, které se na vás doslova „prsí“ ze všech plakátů a bulvárních plátků? Pak vyzkoušejte speciální cviky a vaše mindráky se budou rázem jevit jako zcela bezpředmětné. Jen jedno mějte na paměti. Cviky, které odbourávají tukovou tkáň na úkor svalů, by žena měla provádět pravidelně, nejlépe každý den. Správné cvičení a díky němu správně rozvinuté svalstvo, má pozitivní vliv na samotná ňadra, která se tak dají opticky pozvednout a tvarovat. Domluvte si proto ve fitku trenéra, který vám přesně poradí, jaké cviky a po kolika sadách opakování je máte provádět.

Pořiďte si do domácího šuplete

poprsí

Pokud chcete skutečné výsledky, volte jistotu v podobě doplňku stravy NadraIN FORTE, který obsahuje čtyři silné komplexy. Právě díky nim pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Kromě větších, pevnějších a krásnějších prsou přispívá nově i k udržení hladké, pružné a hydratované kůže prsou a dekoltu. NadraIN FORTE je rovněž určený pro ženy, které mají fázi těhotenství a kojení již za sebou nebo dítě zatím neplánují.

Buďte hvězdou letošní letní sezóny stejně jako Dominika Myslivcová, která nedá na NadraIN FORTE dopustit!

 

Při nákupu na www.nadrain.cz zadejte kód ZE609 a získejte poštovné ZDARMA!

Nabídka platí do 31. 7. 2017. Více informací o NadraIN FORTE na bezplatné telefonní lince 800 311 113.

poprsí