6061b570774ceobrazek.png
Třikrát koncentrovaný prací prostředek je ideální volbou pro každodenní praní. Bělí, rozjasňuje, chrání barvu a odstraňuje skvrny – a k tomu všemu rozmazluje vaše smysly. „Řada No. 10 byla vyvinuta během dvouleté spolupráce s parfumérem, takže kromě dokonalé péče o prádlo také splňuje normy stanovené pro luxusní parfémy. Tento prací prostředek je harmonickým spojením vůně parfému s našim slavným Signature Detergent – všestranným čisticím prostředkem. Výsledkem je úžasně vyprané prádlo s jedinečnou svěží vůní“, říká Helena Pavlová, majitelka Luxury Dry Cleaning a specialistka na péči a praní luxusních materiálů a dodává: „Bohatá, rafinovaná vůně No.10 má temný, svůdný kořeněný základ. Tuto smyslnou část krotí čisté a svěží pudrové podtóny – přece jen, jde o prádlo. Důvěrně známá hřejivá vůně sladkého pižma završuje tuto neopakovatelnou, provokativní souhru vůní“.
6061b54b1996aobrazek.png

Prací gel No.10 Laundry Detergent je ideální pro každého, komu se koš na prádlo rychle zaplňuje. Díky účinné kombinaci prostředku pro ochranu barev, povrchově aktivních látek a čistících enzymů si poradí s ušpiněnou halenkou, čokoládou na šatech malé princezny i manželovou košilí po celém dni nošení. Prací gel navíc krásně voní parfémem. Můžete jej použít při každodenním praní oblečení, ložního prádla i ručníků.

Perfektním doplňkem k pracímu prostředku je aviváž No.10 Fabric Conditioner, kterou si zamilujete znovu a znovu s každým vypráním. Je totiž harmonickým spojením vůně parfému s hypoalergenní aviváží na rostlinné bázi, díky níž prádlo rychleji schne, méně se mačká a je krásně nadýchané, měkké a s jemnou vůní. Přípravek rovněž odstraňuje statický náboj.
6061b533a32e1obrazek.png

Pro jemné osvěžení oblečení nebo ložního prádla mezi praním můžete použít vonný sprej No.10 Fabric Fresh, který obsahuje netoxický osvěžovač látek a vůni parfému No.10 a perfektně tak doplňuje prací prostředek a aviváž. Díky svým přírodním antibakteriálním vlastnostem se ideálně hodí i k odstranění zápachu ze svrchních oděvů, interiérů aut, bot či zavazadel. Využití najde také v šatníku a zásuvkách. Vhodný pro všechny druhy látek, včetně čalounění.

No. 10 Laundry Detergent – prací prostředek na každodenní praní, kromě dokonalé péče o prádlo také splňuje normy stanovené pro luxusní parfémy.
DMOC: 475 ml 600 Kč

No. 10 Laundry Conditioner  - hypoalergenní aviváž na rostlinné bázi s vůní parfému.
DMOC: 475 ml za 550 Kč

No.10 Fabric Fresh - vonný sprej pro jemné osvěžení mezi praním.
DMOC: 250 ml za 470 Kč

Více na THELAUNDRESS.CZ
6061b5e8aa532obrazek.png

Reklama