Kdybych měla jmenovat místa, která se mi na mém těle líbí, moc by jich, pravda, nebylo. Rozhodně ne ta od pasu dolů. Ale co se dá dělat, nemusím mít všechno.
Některou příroda obdařila dlouhýma nohama, jiná má  krásná ňadra a další zase pevný zadek. Já nemám nic z toho a tak se utěšuji, že mi nadělila alespoň pěkná ramena a pevné paže. Na svádění to sice není, ale můžu je klidně „vystavit".

Jste na tom stejně? Tak proč toho nevyužít, když letní móda přeje ramínkovým šatům a topům!
Nejraději mám ramínka za krk a americké průramky. Působí to sportovně.
Zajímavě vypadají i asymetrické střihy. Jsou ženské a lehce provokativní.
A co teprve asymetrické haleny s dlouhými rukávy z lehkých šifonů, krepdešínů a mušelínů, které vyniknou s úzkými kalhotami. Trochu jak vypůjčené z osmdesátých let, nemyslíte? Nebo vám to připomíná svůdnou Carmen?

Ať je to jakkoliv, asymetrie má své výhody. Nejen že zeštíhluje, ale tím, že poutá pozornost na ramenní partie, jiné části těla, které nejsou tak dokonalé, ustupují do pozadí. Ideální pro postavy s chybějícím pasem a úzkými boky.

Pro méně odvážné mám jeden tip. Zkuste halenu s širokým výstřihem na gumičku a nechte rameno ukázat jen jakoby náhodou. Je to neodolatelně sexy. A čím splývavější materiál, tím lépe.

Soutěž: 3- vypadá to trochu jak popletené olympijské kruhy, a ještě k tomu jeden chybí :-)Jak jste na tom s ukazováním ramen vy, milé ženy-in?
Nosíte špagetky, nebo raději bytelnější ramínka?
Měla byste odvahu na model s úplně odhalenými rameny?
Co děláte pro to, abyste měla pěkné paže?
Napište nám svůj názor.
Jak se vám líbí modely na obrázcích?
Vybraly byste si?