píše upřímně naše čtenářka s nickem Petulka132. To jí asi věříme všechny, ale co jiného ve své peněžence skrývá, to už se dočtete z jejího příspěvku

Pěkné povelikonoční úterý, mám svou peněženku ráda. Hlavně po výplatě. Když je naditá a šustí a cinkají v ní penízky.

Mám v ní ale spoustu jiných věcí, například platební kartu (na které není přilepený papírek s PINem, jak u mnohých bývá), čtyřlístek pro štěší, rybí šupinu z předminulých vánoc - nikdy jsem si to ani neuvědomila, ale vypadá to, že jsem pověrčivá a věřím ve štěstí...Dále moje peněženka obsahuje papírový americký dolar, slevové kupony ( musím je zase trochu probrat, protože polovina z nich asi už neplatí), kartičky z různých klubů na které se přičítají body za nákup, kalendářík a také pár fotek kamarádek a přítele.

Ani nevím, jak dlouho už ji mám. Určitě takových 10 let a kupodivu pořád vypadá dobře a i zip na ní funguje. Jako bych jí málo používala :) Má černou barvu a spoustu přihrádek. Tak mě napadá, za jak dlouho se má taková peněženka prát. Nemyslím špinavé peníze, ty opravdu nemám ale samotnou peněženku jsem tedy neumyla ani nepamatuji. Budu to muset co nejdříve napravit, aby se na mě nerozzlobila a neutekla ode mě.

Petulka132

No vidíte, to je otázka do pranice. Asi když je špinavá, ne? Ale možná vám lépe poradí naše čtenářky?

Co vy na to, milé ženy-in? Perete nebo myjete své peněženky? Z jakého materiálu peněženku máte? Upřednostňujete textil, umělou, nebo pravou kůži? Jak dlouho vám peněženka vydrží? Jak často je střídáte?

Co v ní nosíte? napište nám na dnešní téma na

redakce@zena-in.cz

Reklama