Dobré ráno, milé čtenářky! Každá novopečená maminka touží mít se svým prckem krásné profesionální fotky, ale to, co je většinou k vidění na různých sociálních sítích, bývají ve velké míře kýče od samozvaných fotografů. Umělkyně říkající Reverend MacKenzie Moltov vzala osud do svých rukou a vytvořila fotky, které si babičky jen tak za rámeček nedají.

„Být svobodnou matkou je naprd. A co je naprd nejvíc? Předsudky lidí ohledně vašeho života a rodičovství. Jako umělec na volné noze a svobodná matka vyvolávám ty nejšílenější představy o tom, jak vypadá můj život s mojí dcerou. Tyto fotky byly inspirovány mými odpůrci a také jim jsou věnovány,“ vysvětluje americká umělkyně.

Moltov se dobrovolně vžila do role týrající a bezohledné matky a výsledkem jsou opravdu kontroverzní fotografie. Kdo však nepostrádá smysl pro humor, jistě pochopí, jak jsou myšleny. Moltov možná stírá hranice „normálnosti“, ale jelikož při focení nezemřelo žádné jehňátko, štěňátko ani koťátko, nelze než její poněkud zvrácený vkus tolerovat.

Jak byste si profi fotky s miminkem představovaly vy?

y\scfysd \ssdf \scfysd \syd \scfysd y\scys

Zdroj foto: Facebook

Reklama