Vtipná videa mají na internetu nenahraditelné místo. Když je navíc v hlavní roli nějaký ten naháč, má o diváky postaráno. Toho si nejspíš všimli i organizátoři Světového dne nudistů.

Den naháčů byl sice stanoven na 6. února 2009, ještě však není pozdě se svléknout. Až do konce března totiž probíhá soutěž o deset tisíc dolarů. Pravidla jsou jednoduchá. Stačí se svléknout a nechat se natočit při provádění nějaké vtipné činnosti. Video pak vyvěste na internetový server worldnudeday.com, a když se budete porotě líbit, peníze mohou být vaše, v přepočtu je to asi 220 tisíc korun.

Pro inspiraci se můžete podívat i na ostatní soutěžní videa, kterých se zde zatím nahromadilo více než sto. Naprostá většina z nich pochází z kolébky tohoto nápadu - Nového Zélandu.

Co o Světovém nuda dni řekli tvůrci stránek? Ukryti v prdeli světa (jak to máme rádi), my, Novozélanďané, schovali jsme tajemství. Jako děti před Vánocemi čekáme na tento den, odpočítáváme noci... A když přijde, ó když přijde, chopíme se jí s naší svobodnou duší tím jediným způsobem, který známe. Nazí! Rozhodli jsme se uspořádat náš oblíbený světový den.“
V České republice se zatím nenašel nikdo, kdo by se o své vtipné nahaté video podělil.

Budete první? Co říkáte na takový nápad?