Expřítel Britney Spearsové (26), paparazzi Adnan Ghalib, se pěkně vybarvil. Bez jakýchkoli skrupulí totiž aktuálně nabídl k prodeji dvouhodinovou videonahrávku, v té nejvyšší rozlišovací kvalitě, jejich vášnivých postelových hrátek. Erotické video získá zájemce, který nabídne nejvyšší sumu peněz.

Lechtivá a především nelichotivá videonahrávka, která zpěvačce jistě způsobí nemalou ostudu, byla pořízena během jejich dovolené v Mexiku, začátkem tohoto roku. Zdroj z Ghalibova okolí prozradil, že videonahrávka obsahuje dvacet minut čistého sexu a zbývající čas zachycuje jejich erotické hrátky.

„To video je vážně rajcovní. Adnan se vytáhl,“ pochválil jejich výkon zdroj s tím, že nejzajímavější na videu je fakt, že je vidět každý centimetr nahé kůže Britney Spearsové.
„Je to opravdu top kvalita. Takhle zblízka jste ještě neměli šanci Britney vidět,“ dodal zdroj, který ještě prozradil, že zpěvačka má po celou dobu erotických hrátek na hlavě naraženou nevkusnou růžovou paruku, kterou si jako jedinou během úvodního striptýzu nesundala.

zdroj: Korzo

Zajímá vás, jak vypadá zpěvačka v posteli? Láká vás videonahrávka – jistě si ji prohlédnete – nebo o souložící Britney vůbec nestojíte?

 

Reklama