Chcete najít alespoň jeden pádný důvod, proč si koupit nové a hlavně pěkné spodní prádlo? Myslím, že nemusíte hádat třikrát. No jasně, svátek zamilovaných, Svatý Valentýn, je tou nejlepší záminkou, proč vykouzlit roztomilý kukuč a vyrazit se svou drahou polovičkou do obchodů.

pradlo

Že na Valentýna nevěříte? A vadí to snad? Vždyť bude úplně stačit, když mu řeknete, že chcete být krásná pro něj. A jak víme, muži jsou staří ješitové a tahle představa jim udělá určitě radost.

pradlo

Pro jednou zapomeňte na to hladké a sterilně sportovní a trochu se odvažte. Ve střihu, v barvách i materiálu. Valentýnské prádlo nemusí být jen červené, ale jestli po něm toužíte a za normálních okolností byste si ho nekoupila, máte nejlepší příležitost.pradlo

A pozor, jedno důležité upozornění na konec. Když už bude/te do prádla investovat, svlékejte se, nebo se nechte svlékat pěkně pomalu.

pradlo

Tak co vy na to, jdete do toho?

Kupuje vám partner prádlo? Nebo vám ho financuje? Mluví vám do toho, jak by mělo vypadat? Líbí se mu krajky, nebo je spíš pro usedlejší modely? Nebo je mu to úplně fuk, protože ho z vás stačí sundat dřív, než si ho vůbec všimne?

t