Mezi hlavní lákadla Sencor G-Schock rozhodně patří nová elektrokoloběžka Scooter S30 a S70. Tyto inovativní elektrokoloběžky nabízejí nejen moderní design, ale i prvotřídní výkon a spolehlivost. Kromě nejnovějších modelů budou k dispozici i starší modely elektrokoloběžek, které si již získaly oblibu mezi fanoušky pohodlné a ekologické dopravy.

6481d448d838fblobid0.png
Nebude chybět ani prezentace reproduktorů z řady Hype, Sirius a modely SSS 3500, SSS 3100. Anebo sluchátka SEP 530BT, SEP 510BT, SEP 540 a SEP 710. Tyto vysoce kvalitní audio produkty přinášejí špičkový zvuk a moderní design, který ocení všichni hudební fanoušci. Návštěvníci si tak budou moci vyzkoušet různé modely a najít ten, který nejlépe vyhovuje jejich hudebním preferencím a životnímu stylu.

O společnosti Sencor

Sencor je přední česká společnost v oblasti spotřební elektroniky. S více než 50letou tradicí se Sencor zaměřuje na vývoj a výrobu široké škály elektronických produktů, včetně audio a video techniky, domácích spotřebičů, mobilních zařízení a osobních doplňků. Společnost je známá svým inovativním přístupem k designu, kvalitě a uživatelskému prostředí.

6481d454e3a82obrazek.png

O Rock for People

Rock for People je mezinárodní hudební festival, který se koná každoročně v Hradci Králové. Festival přináší širokou škálu hudebních žánrů a hostí největší hudební interprety a kapely z celého světa. S více než 25letou tradicí se Rock for People stal jednou z nejoblíbenějších a největších hudebních událostí ve střední Evropě.

6481d402b1ac4obrazek.png

Reklama