Prima zmrzlina striktně dbá na složení svých zmrzlin. Základem jsou výhradně poctivé suroviny – smetana, tvaroh a pravé ovoce. Letos je dovoleno mlsat!

Mrož, poctivá zmrzlina plná ovoce

5ac5f6f13dc42obrazek.pngVšem důvěrně známá zmrzlina Mrož je hvězdou zmrzlinového nebe. Díky své nezaměnitelné chuti si na ní s láskou pochutnávají děti i dospělí. Receptury jednotlivých zmrzlin Mrož jsou postaveny na co nejkvalitnějších surovinách. Tvaroh, mléko, smetana a čerstvé ovoce jsou základem a surovinami s nejvyšším podílem ve zmrzlinách Mrož.

Jahodový Mrož dřeň

5ac5f6e52a624obrazek.pngJahody patří mezi nejoblíbenější ovoce a navíc mají spoustu vitamínů. Jahodová dřeň Mrož obsahuje 55 % ovoce, díky čemuž může být i vhodnou dopolední svačinou. „Výhodou ovocné dřeně je nejen vysoký podíl ovoce, ale i přirozeně obsaženého cukru v něm. Jahodový Mrož dřeň obsahuje jen 4,4 g přidaného cukru z celkového množství cukrů, což jsou nutričně velmi dobré hodnoty. V segmentu zmrzlin se obecně přidává daleko větší množství cukru. Pokud dřeň zkombinujete s bílým jogurtem, je vhodnou dopolední svačinou, která vás zasytí a dodá potřebnou energii bez zbytečných přidaných cukrů,“ doporučuje RNDr. Pavel Suchánek.

Doporučená cena: 20,- Kč

Mrož Svěží Borůvka s jogurtem (Novinka)

5ac5f6fc041b4obrazek.pngPod jogurtovou polevou se ukrývá svěží borůvková dřeň. Ovocná část pak perfektně kontrastuje s jogurtovou zmrzlinou, která se odhalí hned po prvním kousnutí přímo uprostřed nanuku. Borůvka a jogurt je osvědčená kombinace a v „mroží“ podobě bude osvěžující letní svačinkou.

Doporučená cena: 16,- Kč

Mrož Svěží Brusinka s tvarohem (Novinka)

5ac5f7070124dobrazek.pngPro všechny milovníky zdravých bobulí je tu svěží spojení brusinkové dřeně ukrývající tvarohovou zmrzlinu. Tahle kombinace vás uchvátí. Brusinky jsou chuťově výrazné a tvaroh jejich chuť příjemně zjemňuje. To vše zahalené do lahodné polevy je druhou osvěžující novinkou, kterou si pro vás Mrož připravil.

Doporučená cena: 16,- Kč

Mrož Svěží maracuja a broskev s jogurtem (Novinka)

5ac5f7113470cobrazek.pngTropické ovoce se šťavnatou broskví je zajímavým spojením dvou odlišných světů. Společně s lehkým jogurtem je výsledkem vanička plná vyvážené svěží chuti.

Doporučená cena: 69,- Kč

Mrož Svěží jahody se smetanou (Novinka)

5ac5f71810181obrazek.pngMrož a jahody jsou neohroženým favoritem každého léta. V nové podobě 850ml vaničky se ukrývá svěží spojení jahodové dřeně a tvarohové zmrzliny zjemněné smetanou.

Doporučená cena: 69,- Kč

Pegas Premium

Delikátní zmrzliny bez rostlinného tuku a plné pravé smetany

Do zmrzlin Pegas se bezhlavě zamilují ti, kdo mají rádi smetanové zmrzliny. Na jejich nezaměnitelné chuti se podílí pravá smetana, mléko a ingredience, jako mandle, ořechy, pravá vanilka a křupavá čokoláda. Jedním slovem dokonalost.

PegasPremium vanilka (Novinka)

5ac5f7388f7f1obrazek.pngKřehký oplatkový kornout plný vanilkové zmrzliny s čokoládovým přelivem a oříškovým posypem. Hlavní složkou oblíbeného světle žlutého krému je sladká smetana a pravé vanilkové lusky. Díky nim je chuť zmrzliny lahodná a jemná.

Doporučená cena: 18,- Kč

Pegas Premium čokoláda (Novinka)

5ac5f73feb7f4obrazek.pngPrémiová čokoládová zmrzlina obsahuje ty nejlepší ingredience. Vášnivou čokoládu zjemnila smetana, a v oplatkovém kornoutu se proměnila v rafinovanou nevinnost. Čokoládový topping posypaný oříšky je už jen završením čokoládového opojení.

Doporučená cena: 18,- Kč

Pegas Premium lemon cheesecake (Novinka)

5ac5f747c5642obrazek.pngBožská kombinace tvarohu, smetany a citrónu. Citrónový topping je osvěžující a příjemně nakyslý. Křehký oplatkový kornout je už jen dokonalým završením chuťového zážitku.

Doporučená cena: 18,- Kč
 
Prima Hořická trubička (Novinka)

T5ac5f75115fc1obrazek.pngak trošku jiná „hořická“! Hořická trubička je ručně vyráběná podle originálního receptu i postupu v místě svého zrodu. Ochutnejte naši letní verzi tradiční české trubičky plněné zmrzlinou s čokoládovou příchutí.

Doporučená cena: 21,- Kč

Kuba

5ac5f75c7b1cfobrazek.pngTradiční tvarohová zmrzlina v sobě ukrývá více jak 50 % tvarohu, dávku smetany a neobsahuje žádná přidaná aromata, barviva ani rostlinný tuk. Zalitá je v kakaové polevě.

Doporučená cena: 15 Kč

Kuba DUO (Novinka)

5ac5f769ad518obrazek.pngOblíbený Kuba dostal bratříčka. V nové podobě je pro Kubu typický tvaroh v atraktivní kombinaci s tvarohovo-kakaovou zmrzlinou. Kuba obsahuje více jak 50 % tvarohu a současně smetanu. Pod bílou polevou se ukrývá dvoubarevná vrstva lahodné tvarohové zmrzliny, která zaručuje dvojitou porci osvěžení.

Doporučená cena: 15,- Kč

Více informací neleznete ZDE.

Reklama