L'OCCITANE představuje novou trvalou kolekci krémů z bambuckého másla, které ochrání vaši pokožku před zimou, zatímco se budete moci těšit ze svěží vůně jara.

Jemný tělový krém

krémVanilka, limetka a růže -  v každém jemném tělovém krému se nachází kombinace 10% bambuckého másla s jednou z těchto příjemných jarních vůní, přinášejících osvěžení a dobrou náladu do ponurých zimních dnů. Chladné období s extrémně nízkými teplotami zanechává v kombinaci s těžkým oblečením vaši pokožku oslabenou, prahnoucí po výživě a hebkosti. Lehká textura jemného tělového krému L'OCCITANE se snadno vstřebává do pokožky a v sekundách odstraňuje její zimní rozmrzelost.

Vyberte si ze tří hravých plechových krabiček, které představují tři okouzlující ingredience. Okusit můžete jemný tělový krém s vůní aromatické vanilky, pikantní limetky či něžné růže. Zvolte si sami, jakou barvu a vůni budete chtít každý den nosit při sobě. Vaše volba bude reprezentovat vaši náladu a vy se budete moci cítit svěže s každým okamžikem.

L´occitane

Cena: 495 Kč, 100 ml

ROZEHŘEJTE ZIMNÍ DNY S BAMBUCKÝM MÁSLEM L'OCCITANE

L'OCCITANE byla jednou z prvních kosmetických společností, jež vyvinula kompletní sortiment s bambuckým máslem, zabývající se péčí o pleť. Vlastnosti této jedinečné složky jsou pozoruhodné, a to v několika ohledech. Bambucké máslo je známé především pro svou zázračnou schopnost vyživovat, hydratovat a chránit.

Úspěch unikátní složky je spojen s prací žen z Burkina Faso, od kterých L'OCCITANE nakupuje vysoce kvalitní bambucké máslo pro svou kosmetiku. Již od roku 1980 se máslo vyrábí prostřednictvím udržitelného společného rozvojového programu zahájeného Olivierem Baussanem, zakladatelem značky. V návaznosti na spolupráci se ženami z Burkina Faso byl nedávno L'OCCITANE Rozvojovým programem OSN (UNP) oficiálně uznán za příkladnou společnost.

Výživný tělový krém

L´occitaneVyzkoušejte hloubkovou hydrataci po celý den a   ochranu před škodlivými vlivy životního prostředí v podobě perfektního krému s jemnou texturou. Jednoduchá aplikace a rychlé vstřebání působí blahodárně nejen na suchou pokožku, které dodává na hebkosti a pružnosti.

Cena: 945 Kč, 200 ml

Tělový olej s bambuckým máslem

L´occitaneSlunečnice, baobab a semena mrkve – kombinace rostlinných olejů a 5% bambuckého oleje vytváří jedinečně lehkou formuli, jež můžete vyzkoušet v tělovém oleji s bambuckým máslem. Tento výrobek jemné vůně pečuje intenzivně o tělo i vlasy, zajišťuje jemnější pokožku a měkčí, pružnější a lesklejší vlasy.

Cena: 650 Kč, 100 ml

Krém na nehty a nehtovou kůžičku

L´occitaneUnikátní výživné účinky krému na nehty a nehtovou kůžičku pochází z bambuckého másla, mandle a výtažku z hroznových zrnek. Kůžička je pružnější a měkčí, zatímco síla a lesk nehtů se zdvojnásobuje. Jemná textura krému umožňuje snadné použití a rychlé vstřebání.

Cena: 220 Kč, 7,5 ml

100% čisté bambucké máslo

L´occitane100% čisté organické bambucké máslo aktivně vyživuje suchou pokožku v oblasti rtů a obličeje a chrání ji před nepříznivými vlivy. Díky jemné textuře se snadno roztírá i vstřebává, malé balení umožňuje nosit krém vždy po ruce.

Cena: 200 Kč, 10 ml

Výživné sérum s bambuckým máslem

L´occitaneIntenzivní hloubková hydratace a regenerace v podobě tekutého séra, jež se rychle vstřebává a zanechává jemnou a měkkou pokožku bez lepení či mastnoty. Kůže je chráněna před volnými radikály, znečištěním a alergeny.

Reklama