Letní dny plné pohody, cestování a především hřejivých slunečních paprsků jsou opět tady. Nejedna z vás jistě přemýšlí, jak na toto období uzpůsobit svou kosmetickou taštičku. Co by v ní rozhodně nemělo chybět? Jaké jsou trendy v líčení pro léto 2012? Jaké líčení je vhodné pro den strávený u bazénu a jaké pro romantický večer? Nechte se inspirovat horkými trendy, které jsou populární nejen ve sluncem zalité Itálii.

Trendy velí jasně. Letní sezóna bude ve znamení nahého líčení, které se vyznačuje svou přirozeností a jemnými tóny. V parných dnech bude tento styl působit upraveně, svěže a vy se v něm budete cítit velmi pohodlně.

Pleť bez chybičky

Gabriella SalveteZákladem je dokonale hladká pleť.  Jenže docílit jí v horkých dnech není úplně snadné, zvláště pokud chcete, aby nalíčení zůstalo na svém místě a sluníčko ho ihned nezničilo. Pleť byste v letním období rozhodně neměla zatěžovat neprodyšným a hutným make-upem. Volte raději make-up s lehkou texturou či Gabriella Salvetetónovací krém. Žádoucího výsledku dosáhnete například s VITALITY make-upem od Gabrielly Salvete, který je jemný a perfektně kryje nedokonalosti pleti. Navíc má blahodárné hydratační i protizánětlivé účinky a obsahuje UV filtry, které vaši pleť ochrání před nežádoucími vlivy slunečního záření. Lehkou vrstvu make-upu je vhodné zafixovat pudrem - líčení déle vydrží a pleť zůstane matná. Pro tento účel můžete použít NOTTE DI LUNA POWDER, který onen vysoce matný efekt poskytuje. Pleť bude ve výsledku působit sametově a celistvě.

Kouzlete s bronzerem

Gabriella SalveteVýborným pomocníkem pro letní dny je i bronzer. Ten pleť rozzáří a dá tak vyniknout stávajícímu opálení. Můžete ho použít také po návratu z dovolené, pokud budete chtít přiživit blednoucí opálení. Je však velmi důležité vybrat si odstín, který bude ladit s tónem vaší pleti a boční linie rozetřít do ztracena. Bronzer naneste na tvář kvalitním kosmetickým štětcem, přičemž začněte u čela, poté přejděte na nos, rozjasněte lícní kosti a na závěr nezapomeňte na bradu. S tímto procesem vám pomůže naprostá novinka - BRONZER POWDER. Tento malý třpytivý poklad obsahuje jedinečnou kyselinu hyaluronovou, která vaší pleti dopřeje hydrataci. Hedvábné proteiny ji vyhladí a ochranný faktor zase ochrání před neodbytným slunečním zářením.

Tip Gabrielly Salvete: V létě můžete bronzer použít jen namísto tvářenky a zdůraznit tak líčka.

Gabriella SalveteNyní, když jste docílila žádoucí bezchybné pleti, je čas přejít na líčení očních partií, které bude decentní a časově nenáročné. Na víčka naneste lehký odstín béžové, broskvové či bronzové. Zvolit můžete i pastelově modrou, která připomene třpytivou vodní hladinu, či zelenkavou. Široký výběr vám poskytne řada očních stínů GIOCO DI COLORE. Každá kazetka obsahuje dva odstíny, které se vhodně doplňují. Svým očím tak dodáte „šmrnc“ vlastnoručně namíchaným odstínem.

Tip Gabrielly Salvete: Neutápějte během letních dnů vaše oči v zajetí čistě černých linek. Havraní konturu si nechejte na večer a přes den vyrazte jen s rozjasňujícími očními stíny, nebo vyzkoušejte konturovací tužky GLITTER EYELINER s jemnými třpytkami, které dodají vašemu oku tu správnou jiskru.

Gabriella SalveteNeopomenutelnou částí, která si vaši péči a pozornost zaslouží i v letních měsících, jsou řasy. Pokud se chystáte k vodě, či máte v plánu třeba výlet na kole, zvolte voděodolnou řasenku xXPRESS AQUA - WATERPROOF MASCARA. Tato objemová řasenka si poradí s náporem vody i fyzickou aktivitou. Velkou předností je, že na konci dne ji snadno odstraníte pouze s pomocí odličovacího mléka. Večer zkuste voděodolnou variantu nahradit objemovou řasenkou SINERGIA s efektem umělých řas, díky které ze svých řas vytvoříte okouzlující vějíře. Vaše řasy budou během okamžiku nepřehlédnutelné, tajemně černé a přitom perfektně oddělené a hydratované přírodním mořským kolagenem.

Gabriella SalveteCelkový italský summer look završíte krémem na rty RIFLESSI ve čtyřech odstínech s výjimečně krémovou konzistencí, který na rtech vytvoří ochranný a zkrášlující lesklý film. Prospěšné účinky přináší jojobový olej, vitamín E, jenž bojuje proti stárnutí, a také přírodní lesklý ester, který zajišťuje „nelepivý účinek“. Vaše rtíky budou krásně vláčné, opticky zvětšené a budou přímo vybízet ke sladkému letnímu polibku.

Tip Gabrielly Salvete: Krém na rty lze použít jak na pochůzky po městě, tak na večerní procházku se svým milým. Pro sport a pobyt u vody zvolte jen výživný balzám s ochranným faktorem a lehkou perletí.

Letního líčení se nebojte. Je velmi jednoduché, tudíž ho snadno zvládne každá z vás. Jednoduše vás povede intuice a vaše pocity. Primárně nechte vyniknout svou přirozenou krásu a půvab prozářený sluncem. Kosmetika Gabriella Salvete vám pak pomůže s jejím zdůrazněním a dotažením k dokonalosti.

Letní kosmetická taštička Gabriella Salvete

  • VITALITY MAKE-UP - 99 Kč (3 ODSTÍNY)
  • NOTTE DI LUNA POWDER - 119 Kč (3 ODSTÍNY)
  • BRONZER POWDER - 149 Kč (3 ODSTÍNY)
  • GIOCO DI COLORE - 79 Kč (7 DUO ODSTÍNŮ)
  • GLITTER EYELINER - 79 Kč (5 ODSTÍNŮ)
  • xXPRESS AQUA - WATERPROOF MASCARA - 99 Kč
  • SINERGIA - 149 Kč
  • KRÉM NA RTY RIFLESSI - 99 Kč (4 ODSTÍNY)
Reklama