OI000212.jpg

Ústní voda LISTERINE - FRESH GINGER & LIME MILD TASTE obsahuje přírodní výtažky ze zázvoru a limetky s esenciálními oleji, jako je eukalyptol, thymol, menthol a methyl-salicylát. Tyto látky se běžně nacházejí v rostlinách, mají přirozený antibakteriální účinek a tím i schopnost omezovat tvorbu zubního povlaku. Odstraňují bakterie v ústech, a chrání tak zuby i dásně. Označení mild taste znamená, že jde o ústní vodu, která má jemnější chuť a je bez alkoholu. Pomáhají tak chránit dásně před podrážděním, zuby před vznikem zubního kazu a osvěžovat náš dech. Ústní vody Listerine snižují bakteriální zátěž v ústní dutině a přitom zachovávají rovnáhu ústní flóry. Jsou proto bezpečné a vhodné pro každodenní používání. Jak obstála tato novinka v našem testování?

Veronika
Ústní voda mě moc mile překvapila. Při testování jsem se navíc dozvěděla, že mi obyčejný kartáček nestačí, takže ji asi zařadím do své denní rutiny. V minulosti jsem měla zkušenosti jen s ústními vodami s obsahem alkoholu, které mě nepříjemně pálily. Ani jsem nevěděla, že existují výrobky i bez něj, takže to je pro mě důležitý objev. Spojení zázvoru a limetky je moc příjemné, jde o velmi jemnou chuť, která není vůbec štiplavá. Ale přesto zanechá pocit svěžího dechu. Když jsem si po použití přejela přes zuby jazykem, přišlo mi, že povlak, který na nich běžně částečně zůstává, je pryč. Zuby byly na dotek mnohem hladší a čistší. Jsem spokojená.

OI000213.jpg

Marta
Ústní vody Listerine používám již několik let a i tato je moc fajn. Jsem ráda za ústní vody bez alkoholu, které jsou mnohem příjemnější v puse. Zázvor a limetka jsou navíc skvělé suroviny, které k sobě dokonale pasují. Chuť je díky nim o něco příjemnější a výsledkem je svěží dech. Ústní voda je skvělým doplňkem, který po kartáčku pomůže k ještě čistší ústní dutině.

Klára
Ústní vody Listerine používá hlavně můj muž, když byly děti malé, měli jsme Listerine varianty pro děti, které jsou také super. Hlavně se díky dětským příchutím děti navyknou používat ústní vody. Novinka zázvor a limetka je velmi svěží, líbí se mi toto spojení chutí. Přiznám se, že ústní vodu nepoužívám při každém čuštění zubů, ale při této spolupráci jsem si uvědomila, jak je to důležité. 

Karolína
O svůj chrup a ústa se ráda pravidelně starám. Používám mezizubní kartáčky, nitě i ústní sprchu. Teď jsem přidala k rutině i ústní vodu Listerine. Musím přiznat, že jsem byla zpočátku trochu opatrná, protože nemám ráda ostrou chuť ústních vod. Tento produkt mě ale mile překvapil. Je s příchutí zázvoru a limetky, takže je příjemně svěží a nedráždí mě. Navíc neobsahuje alkohol, takže nevysušuje například rty.

Jak to máte vy? Také používáte ústní vody? Vyzkoušejte novinku LISTERINE - FRESH GINGER & LIME MILD TASTE, naše testování dopadlo velmi pozitivně! Nezapomeňte, že ústní voda by měla být součástí každé hygieny ústní dutiny, protože zubní kartáček vše nezvládne. S ústní vodou je ale jejich čistící síla dokonalá. Navzájem se doplňují, co nemůže vyčistit kartáček, zvládne ústní voda. 

OI000217.jpg

Hlavní benefity novinky LISTERINE - FRESH GINGER & LIME MILD TASTE:

  • Díky esenciálním olejům bojuje proti bakteriím, které vytvářejí zubní povlak a způsobují zánět dásní a kazy.
  • Posiluje zubní sklovinu díky obsahu fluoridu (220 ppm).
  • Osvěžuje dech.
  • Obsahuje přírodní výtažky ze zázvoru a limetky.
  • Má jemnější chuť, bez alkoholu.
  • Je vhodná pro dospělé a děti od 6 let. 

Naše články:

Vyzkoušejte novou ústní vodu LISTERINE FRESH GINGER & LIME MILD TASTE s přírodními výtažky ze zázvoru a limetky

Tohle vám o čištění zubů možná nikdo neřekl. Čím doplnit kartáček, aby byl výsledek co nejlepší?

Správný způsob čištění zubů je u každého člověka jiný, říká dentální hygienistka a radí, na co nezapomenout

Reklama