Ruku v ruce s jarem přichází Président s novým Svěžím sýrem s bylinkami. Stejně, jako se začíná příroda probouzet po zimním spánku, tak i sýraři společnosti Président přidali do jejich lehkého Svěžího sýru trochu té jarní pohody. Lahodná kombinace bazalky, šalvěje, tymiánu a máty vás příjemně překvapí. Každý den si tak můžete vychutnávat výběr z toho nejlepšího, co vám příroda nabízí.

Čerstvým sýrům to skvěle ladí s bylinkami, ty totiž jejich chuť a vůni příjemně podtrhnou, ale nepřehluší. Novinka Président Svěží v sobě ukrývá hned čtyři druhy bylinek: bazalku, tymián, mátu a šalvěj.

Čerstvé sýry, oproti klasickým zrajícím, nepotřebují odpočívat a zrát, aby získaly svou charakteristickou chuť. Stačí je nechat jen pár hodin odležet, během ležení je několikrát otočit, aby z nich vykapala nadbytečná syrovátka, lehce prosolit a je hotovo. Díky tomu si můžete vychutnat tu pravou chuť mléka a smetany v její čisté podobě.

Novinka Président Svěží sýr s bylinkami je vyrobená z kvalitních přírodních ingrediencí – mléka, smetany, soli a bylinek. Navíc neobsahuje vůbec žádné konzervanty, takže vám nic nezkazí požitek z dokonalé chuti jemného sýru, který se vám doslova rozplyne na jazyku.  

president

Président Svěží čerstvý sýr s bylinkami 125 g zakoupíte za 25,90 Kč.

Reklama