5b92e50560823image.pngZ kolekce: Mohito

Zapomeňme na pravidlo, že oděvy by pospolu měly korespondovat, když je jeden volně střiženy, druhý by měl být upnutý. Nejžhavějším trendem, který bude letos na podzim vévodit na módním poli, je právě kombinace rozevlátých kousků. Takových, ve kterých se dočista ztratí ženské křivky. Kůže našeho těla bude jen minimálně vidět. Jak vidíte na obrázku výše, kozačky jsou schované pod sukní, svetr přesahuje přes pas. Koketní vzhled si však můžete dodat tím, že svetr necháte spadnout z jednoho ramena. Tím docílíte smyslného detailu, který bude pro muže pastvou nejen pro oči.    

5b92e8cae32e9image.pngZ kolekce: Reserved

Svetry se budou nosit ve všech možných variantách. Sofistikovaný vzhled s nádechem retra vám propůjčí kombinace šatů spolu se svetrem. Pletený svršek si oblékněte pod elegantní šaty v midi délce. Model doplňte o obuv na blokovém podpatku. Získáte tak outfit, který bude budit dojem rozverné slečny, ale zároveň dámy, která si je jistá sama sebou, což je kombinace doslova odzbrojující.

5b92ed6bba694image.pngZ kolekce: Zara

Oversize střihy trendům vévodí již nějaký ten rok, v letošní sezóně podzim-zima tomu nebude jinak. Výhodou je, že takový svetr si můžete obléci naprosto ke všemu. Hodí s k džínsům, sukni s vysokým pasem, kdy svetr můžete přepásat páskem se zdobenou sponou, tak i jako šaty. Pokud se rozhodnete pro třetí, lehce provokativní variantu, nezapomeňte model dotáhnout k dokonalosti. K tomu vám poslouží kozačky nad kolena. Obuv s lakovaným povrchem je in, ale v někom může evokovat laciný vzhled. Nahradit je můžete i méně výrazným obutím, v tomto případě bude ideální materiál semiš.   

Čtěte také:

Reklama