Oslavte Světový den srdce, který každoročně vyhlašuje Světová federace srdce a který letos připadá již na tuto neděli, 27. září. Vstup zdarma!
Na Ladronce (Praha 6) Vás v tento den čeká zábava i poučení. Pod širým nebem si budete moci od 16 hodin bezplatně poslechnout koncert skupiny České srdce a od 18 hodin pak skupiny No Name. Dále se budete moci zúčastnit slavnostního otevření výstavy fotografií prvních kroků těch, kteří se je již rozhodli udělat.
Ve věcech srdíčka Vám od 14 do 19 hodin bezplatně poradí odborníci z Poraden zdravého životního stylu, tzv. Floraporaden. Tým nutričních terapeutů a laborantek Vám na požádání změří hladinu cholesterolu v krvi, krevního tlaku a množství tuku v těle, vypočítá BMI, nabídne Vám zátěžové testování organizmu a poskytne bezplatné individuální výživové poradenství, jak srdce pomocí jednoduchých změn lépe udržovat zdravé.
Harmonogram
14:00 – 14:20 otevření akce moderátorem Tomášem Krejčířem
14:35 – 14:45 rozhovor s profesionálním fotografem Srdjanem Stanojevičem
14:45 – 15:00 vyhlášení vítězů fotosoutěže „První krok“
15:00 – 15:05 slavnostní otevření výstavy fotografií „První krok“
16:00 – 17:00 koncert skupiny České srdce
18:00 – 19:00 koncert skupiny No Name
14:00 – 19:00 bezplatné služby Floraporaden
půjčovna in-line bruslí
dětský koutek
Více informací na www.milujsvesrdce.cz.
Pokud se na akci nedostanete a přesto chcete udělat něco pro zdraví svého srdce, poraďte se s kvalifikovanou nutriční terapeutkou na on-line poradně info@flora.cz nebo na bezplatné Informační lince zdravého životního stylu 800 175 324. Prostřednictvím Informační linky se také můžete objednat do Poraden zdravého životního stylu v Praze a Brně.
Nový komentář